Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Clausthal Dil kursu şehri sorunu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
EfeDemir

Clausthal Dil kursu şehri sorunu

Mesaj gönderen EfeDemir » Cmt Eyl 02, 2023 4:38 pm

Clausthaldan şartlı kabul almak istiyorum. Ama dil kursum Ulm’de yani farklı bir şehirde yapmak istiyorum nasıl yapabilirim arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Bilker

Re: Clausthal Dil kursu şehri sorunu

Mesaj gönderen Bilker » Pzr Eyl 03, 2023 12:23 am

Ulm de bir kursa kayit yapacaksin, tam olarak neyi soruyorsun?

lilas

Mesaj gönderen lilas » Pzr Eyl 03, 2023 2:31 pm

Bilker yazdı: Pzr Eyl 03, 2023 12:23 am Ulm de bir kursa kayit yapacaksin, tam olarak neyi soruyorsun?
Sanırım artık tam olarak öyle değil. Ben de şartlı kabul başvuru sürecindeyim. TU Clausthal başvuru belgeleri arasında "Farklı bir dil kursuna gidecekseniz, kursa kayıt belgesi ekleyin" diyor. Bunu eklemeyince verdikleri şartlı kabul belgesinde Clausthal'da bir dil kursuna gideceğimiz ibaresi yer alıyormuş. Bir grupta bir arkadaşın arkadaşı bu sorunu yaşamış maalesef. Eğer başvurudan sonra karar değiştirilirse sıfırdan mı başvuru isterler bilmiyorum. Onu sordum ama yanıt alamadım, bir daha soracağım.

EfeDemir

Mesaj gönderen EfeDemir » Pzr Eyl 03, 2023 3:58 pm

Bilker yazdı: Pzr Eyl 03, 2023 12:23 am Ulm de bir kursa kayit yapacaksin, tam olarak neyi soruyorsun?
Clausthalde dil kursu yapılması zorunlu mu yani orada değil de başka bir şehirde yapsak oluyor mu onu soruyorum

yyeeii

Mesaj gönderen yyeeii » Pzr Eyl 03, 2023 5:19 pm

Dil kursunu istediğin şehirde yapabilirsin, sınırlama yok.
Duisburg-Essen-München