Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ŞARTLI KABUL KAYIT AŞAMALARI

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Prsch911

ŞARTLI KABUL KAYIT AŞAMALARI

Mesaj gönderen Prsch911 » Çrş Ağu 30, 2023 4:26 pm

Merhaba Bremen üniversitesinden şartlı kabul aldık ve şu an dil kursu arayışındayız önerebileceğiniz kurslar var mı?

Moinde bir form doldurdum fakat sağlık sigortası yaptırmadık henüz Ekimde 25 im doluyor At/11 alabilir miyim yine de daha sonra alamazsam nasıl sağlık sigortası yaptıracağım nereden yaptırmalıyım? Garantör belgesi ne kadar sürede alınıyor akrabalarımdan almalarını rica ettim bekliyorum. Vize randevu tarihi bekliyorum o gelene kadar hepsini halletsem yeterli olur mu yoksa üniversite bazında da tarih sorunu yaşar mıyım ya da dil kursu bulmam konusunda ?

nlechoppa

Re: ŞARTLI KABUL KAYIT AŞAMALARI

Mesaj gönderen nlechoppa » Prş Ağu 31, 2023 11:12 am

hocam vpd belgesi eline kaç günde geldi uni-asissten
Prsch911 yazdı: Çrş Ağu 30, 2023 4:26 pm Merhaba Bremen üniversitesinden şartlı kabul aldık ve şu an dil kursu arayışındayız önerebileceğiniz kurslar var mı?

Moinde bir form doldurdum fakat sağlık sigortası yaptırmadık henüz Ekimde 25 im doluyor At/11 alabilir miyim yine de daha sonra alamazsam nasıl sağlık sigortası yaptıracağım nereden yaptırmalıyım? Garantör belgesi ne kadar sürede alınıyor akrabalarımdan almalarını rica ettim bekliyorum. Vize randevu tarihi bekliyorum o gelene kadar hepsini halletsem yeterli olur mu yoksa üniversite bazında da tarih sorunu yaşar mıyım ya da dil kursu bulmam konusunda ?
MOD UYARI: Kural Ihlali - Madde 4 - 1 hafta gecici banlama.

viewtopic.php?f=3&t=16500

Prsch911

Re: ŞARTLI KABUL KAYIT AŞAMALARI

Mesaj gönderen Prsch911 » Prş Ağu 31, 2023 12:09 pm

nlechoppa yazdı: Prş Ağu 31, 2023 11:12 am hocam vpd belgesi eline kaç günde geldi uni-asissten

hocam benim kabulüm bir tık gecikti 10 temmuz gibi başvurduk 3 ağustosta tekrar belge istendi eksik belgem varmış 17 ağustosta da kabulüm geldi vpd ile birlikte

viewtopic.php?f=3&t=16500