Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Lisans Diplomam Eşdeğer Değil

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
muratkerem

Lisans Diplomam Eşdeğer Değil

Mesaj gönderen muratkerem » Prş Ağu 24, 2023 4:59 pm

Herkese merhaba, Kassel üni'ye psikoloji master programı için başvuruda bulunmuştum fakat lisans diplomamın eşdeğer olmadığını ve kabul edemeyeceklerini söyledikleri bir mail aldım. Medipol üni mezunuyum anabin sitesinde okulum H+ fakat bölümüm H+ olarak gözükmüyor buna ek olarak bölümüm FIBAA tarafından akredite edilmiş bir bölüm. Önümüzdeki kış dönemi için klinik psikoloji programına başvurmak için dil önce hazırlık okumak için almanyaya gitmeye çalışıyorum fakat aklıma takıldı seneye farklı okullara başvurduğumda da aynı şekilde eşdeğer görmezlerse ne yapacağım diye bazı sayfalarda böyle durumlarla karşılaşan kişiler olduğu için konuya hakim olan birileri yardımcı olursa çok sevinirim.
Dosya ekleri
kassel mail
kassel mail

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Lisans Diplomam Eşdeğer Değil

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ağu 26, 2023 10:20 pm

H+ la vs bir ilgisi yok reddin. Sizin lisans egitiminde aldiginiz dersleri icerik olarak yeterli görmemisler.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

muratkerem

Mesaj gönderen muratkerem » Pzr Ağu 27, 2023 2:13 am

Physiker yazdı: Cmt Ağu 26, 2023 10:20 pm H+ la vs bir ilgisi yok reddin. Sizin lisans egitiminde aldiginiz dersleri icerik olarak yeterli görmemisler.
anladım teşekkür ederim.

heterozigot

Mesaj gönderen heterozigot » Pzr Ağu 27, 2023 4:11 pm

Physiker yazdı: Cmt Ağu 26, 2023 10:20 pm H+ la vs bir ilgisi yok reddin. Sizin lisans egitiminde aldiginiz dersleri icerik olarak yeterli görmemisler.
size nasıl ulaşabilirim acil yardıma ihtiyacım var gürkan bey enc danışmanlıktan yönlendirdiler mail attım size ama henüz görmediniz.

thenord

Mesaj gönderen thenord » Pzt Ağu 28, 2023 10:42 am

Merhaba gürkan bey ben sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

thenord

Mesaj gönderen thenord » Prş Ağu 31, 2023 2:35 pm

thenord yazdı: Pzt Ağu 28, 2023 10:42 am Merhaba gürkan bey ben sizden danışmanlık hizmeti almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Gürkan bey bi soru soruyoruz hemen engelliyorsunuz çok ayıp resmen