Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

duisburg

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
ataiinfor

duisburg

Mesaj gönderen ataiinfor » Prş Ağu 17, 2023 3:37 am

Merhabalar Duisburgda yaşıyorum.İkametgahımı göstermek ve oturum izni için başvuru yapmak istiyorum ama sistem randevu tarihlerini çok ileriye atıyor.Benim vizem eylül ayında bitiyor.Ne yapmam lazım bu konu hakkında bilgisi olan var mı?Üniversitenin uluslar arası ofisleri bu konu hakkında yardımcı olabilir mi?

ozcartman

Re: duisburg

Mesaj gönderen ozcartman » Prş Ağu 17, 2023 11:58 pm

ataiinfor yazdı: Prş Ağu 17, 2023 3:37 am Merhabalar Duisburgda yaşıyorum.İkametgahımı göstermek ve oturum izni için başvuru yapmak istiyorum ama sistem randevu tarihlerini çok ileriye atıyor.Benim vizem eylül ayında bitiyor.Ne yapmam lazım bu konu hakkında bilgisi olan var mı?Üniversitenin uluslar arası ofisleri bu konu hakkında yardımcı olabilir mi?
Direkt gitmeyi deneyebilirsiniz randevu talep etmek için. Bu yöntem işler demiyorum. Sadece fikir...

ataiinfor

Mesaj gönderen ataiinfor » Cum Ağu 18, 2023 1:07 pm

ausländerbehörde gittim öğrenciyim vizem bitiyor dedim.İçeri bile almadılar.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cmt Ağu 19, 2023 12:11 am

Mail atin veya telefonla arayin en kötü mail i görmeselerde siz bilgilendirmek icin yazmis olursunuz resmiyette. International office bir sey yapamaz maalesef.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering