Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uzaktan eğitim

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Yigit198621

Uzaktan eğitim

Mesaj gönderen Yigit198621 » Pzr Ağu 13, 2023 4:51 pm

Merhaba ben 2 yıllık bilgisayar programcılığı ön lisans okuyacağım mezun olduktan sonra Almanya'da Lisans okumak istiyorum fakat uzaktan okuyacağım mezun olduğum zaman diplomamda "uzaktan eğitim" mezunu şeklinde bir ibare yer alacak bu uzaktan eğitim ibaresi Almanya Lisans başvurularında bir sıkıntı çıkartır mı?

Şimdiden Teşekkürler.

Benjamin Harris

Re: Uzaktan eğitim

Mesaj gönderen Benjamin Harris » Çrş Ağu 16, 2023 1:54 pm

Almanya'da lisans eğitimi almak için başvuru sürecinde, başvuru belgeleri, nitelikler ve akademik standartlar için gereksinimleri karşılamanız gerekir. Özellikle, uzaktan eğitim programınızın akredite olduğundan ve kabul edildiğinden emin olmak için gitmek istediğiniz üniversitenin politikalarını ve gerekliliklerini kontrol etmelisiniz.
İster farklı sporlar hakkında bilgi edinen genç bir spor aşığı olun, ister işte stresli bir günün ardından rahatlamak isteyen bir yetişkin olun, bu sitede size uygun bir oyun var modded apk games for android free download .

Yigit198621

Re: Uzaktan eğitim

Mesaj gönderen Yigit198621 » Çrş Ağu 16, 2023 9:11 pm

Okulları araştırdım fakat bir şey bulamadım okulların sunmuş olduğu şartlara daha kolay ulaşabileceğim bildiğiniz bir yer var mı?