Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

N26 oturum kartı istiyor? Güncel durumda en hızlı banka hesabını nasıl açabiliriz?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
pancar

Re: N26 oturum kartı istiyor? Güncel durumda en hızlı banka hesabını nasıl açabiliriz?

Mesaj gönderen pancar » Sal Ağu 08, 2023 1:21 pm

aozkan09 yazdı: Sal Ağu 08, 2023 10:02 am Hayır, kartımı 17 ağustosta almanyadaki adresime teslim edeceklerini söylediler, kartım gelince son 4 hanesiyle hesabımı aktif edebilirmişim
Yani süreçte bir problem yok. Bende gitmeme yakın buradan yapayım. 1 eylülde kendi adresimde olacağım benden önce kart gitmesin :D

aozkan09

Re: N26 oturum kartı istiyor? Güncel durumda en hızlı banka hesabını nasıl açabiliriz?

Mesaj gönderen aozkan09 » Sal Ağu 08, 2023 1:52 pm

pancar yazdı: Sal Ağu 08, 2023 1:21 pm Yani süreçte bir problem yok. Bende gitmeme yakın buradan yapayım. 1 eylülde kendi adresimde olacağım benden önce kart gitmesin :D
Yani şu anlık görünürde problem yok, umarım çıkmaz sorun

Oriqanqus

Mesaj gönderen Oriqanqus » Cum Eyl 01, 2023 10:09 am

Merhaba,
Ben Deutsche Bank’a Junge Konto için sormuştum. Avrupa birliği dışındaki ülke vatandaşlarına açmıyoruz dediler. Halen Türkiye’deyim ve bir yurt ya da wg bulamadım henüz. Otelde kalacağım ilk başta. Şubeye gidip Anmeldung olmadan, sadece vizeli pasaport ile hesap açabileceğim bir banka var mı? Çok aradım ama Sparkasse felan daha kötüymüş sanırım. DKB permanent residence permit olmayana bile açtırmıyormuş okuduğum kadarıyla. Bir bilgisi olan varsa paylaşırsa çok faydalı olur.

asaf

Mesaj gönderen asaf » Çrş Eyl 13, 2023 1:11 pm

aozkan09 yazdı: Sal Ağu 08, 2023 10:02 am Hayır, kartımı 17 ağustosta almanyadaki adresime teslim edeceklerini söylediler, kartım gelince son 4 hanesiyle hesabımı aktif edebilirmişim
Merhaba ,bloke hesap için bir an önce banka hesabı açmam lazım bu banka oluyor mu bilginiz var mı bu konuda ? Anmeldung randevu erken alamıyorum o yüzden gitmeden bende araştırma içindeyim.

asaf

Mesaj gönderen asaf » Cum Eyl 15, 2023 7:22 am

aozkan09 yazdı: Sal Ağu 08, 2023 1:52 pm Yani şu anlık görünürde problem yok, umarım çıkmaz sorun
Merhaba, monese kartiniz geldimi aktifkestirebildiniz mi banka hesabinizi? Bana da bir an önce banka hesabi lazim sigorta , bloke hesap vb. seyler icin .

cactusjack

Mesaj gönderen cactusjack » Pzt Eyl 18, 2023 12:49 pm

asaf yazdı: Çrş Eyl 13, 2023 1:11 pm Merhaba ,bloke hesap için bir an önce banka hesabı açmam lazım bu banka oluyor mu bilginiz var mı bu konuda ? Anmeldung randevu erken alamıyorum o yüzden gitmeden bende araştırma içindeyim.
aynı durumdayım, çözüm bulabildiniz mi?

aozkan09

Mesaj gönderen aozkan09 » Pzt Eyl 18, 2023 1:55 pm

asaf yazdı: Cum Eyl 15, 2023 7:22 am Merhaba, monese kartiniz geldimi aktifkestirebildiniz mi banka hesabinizi? Bana da bir an önce banka hesabi lazim sigorta , bloke hesap vb. seyler icin .
Moneseden hallettim her şeyi

isilwen

Mesaj gönderen isilwen » Pzt Eyl 18, 2023 2:52 pm

aozkan09 yazdı: Pzt Eyl 18, 2023 1:55 pm Moneseden hallettim her şeyi
Memnun musun hocam, geçen süreçte fikrinde bir değişiklik oldu mu? Norisbank düşünüyordum ama fikrimi değiştirdim gitmeden ben de bir Monese açayım diyorum.

aozkan09

Mesaj gönderen aozkan09 » Pzt Eyl 18, 2023 5:00 pm

isilwen yazdı: Pzt Eyl 18, 2023 2:52 pm Memnun musun hocam, geçen süreçte fikrinde bir değişiklik oldu mu? Norisbank düşünüyordum ama fikrimi değiştirdim gitmeden ben de bir Monese açayım diyorum.
Moneseyi kısa vir süre kullandım zaten artık kullanmıyorum sparkasse hesabım var, klasik banka işte bir sorun yaşamadım ben

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Cmt Eyl 23, 2023 8:20 pm

aozkan09 yazdı: Pzt Eyl 18, 2023 5:00 pm Moneseyi kısa vir süre kullandım zaten artık kullanmıyorum sparkasse hesabım var, klasik banka işte bir sorun yaşamadım ben
Merhaba monese'yi ilk gittiğinizde mi kullandınız biraz bahsedebilir misiniz? Ekimde almanyada olucam ev kiralamayı planlıyorum gidince bulacağım bu da zaman alacak. Ev bulana kadar bloke heabımın aktif olmasını istiyorum. Monesede bana bu konudayardımcı olurlar mı?
Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Cmt Eyl 23, 2023 9:00 pm

Gider gitmez en hızlı banka hesabı nasıl ve nerden açılıyor acaba?

ataiinfor

Mesaj gönderen ataiinfor » Çrş Eyl 27, 2023 7:11 am

revolut açabilirsiniz.

Serhat A.

Mesaj gönderen Serhat A. » Prş Eyl 28, 2023 5:49 pm

Selamlar,

Almanya'ya gelmeden önce bir banka hesabı açmamıştım, nasıl olsa N26 ile ilerleyeceğiz geçici olarak diye ancak henüz oturum iznimiz olmadığı için hesap açamadık. Buradaki önerilere istinaden bir Monese hesabı açtım ancak bu hesabı da kullanamıyorum çünkü verdikleri IBAN numarası 14 haneli ve firmaların kullandığı sistemler tarafından numara eksik sayılıyor (Almanya'da IBAN numaraları 22 haneli) ve kabul edilmiyor. Vodafone ev interneti ve elektrik aboneliği için denedik ama sistem kabul etmedi. Türkiye'deki gibi banka hesap numaranız değil, IBAN numaranız talep ediliyor abonelik sürecinde.

İlla bir Alman bankası hesabına yolumuz düşecek gibi. Norisbank çok aklıma yatmadı, o nedenle Sparkasse'ye yöneldim. 2 hafta sonrasına randevu aldım, bakalım oturum izni olmadan hesap açacaklar mı. Bu konuda farklı bir deneyimi olan varsa ve yazarsa çok memnun olurum.

verluit

Mesaj gönderen verluit » Cum Eyl 29, 2023 1:20 pm

Selamlar Almanyaya geleli 4 gün oldu ve hesabı revolut üzerinden daha önceden açabileceğimiz öğrendik. Sadece vize gerekli. Adres soruyor onu da yeriniz belli(hiç gerek bile olmaya bilir) ise Türkiyeden bile açabilirsiniz. Aynı günde bloke hesabı açtım. Para aynı günde yattı.

isilwen

Mesaj gönderen isilwen » Cmt Eyl 30, 2023 11:33 pm

aozkan09 yazdı: Pzt Eyl 18, 2023 5:00 pm Moneseyi kısa vir süre kullandım zaten artık kullanmıyorum sparkasse hesabım var, klasik banka işte bir sorun yaşamadım ben
Telefonu handy mit Vertrag ile mi aldın? Aldıysan nereden aldın yardımcı olabilir misin? Bugün Mediamarkt ve başka bir teknoloji mağazasına gittim, vize ile yapamayacaklarini söylediler. Bilgisayar da almam gerekiyordu onu da taksitle satamayacaklarını söylediler. Telefonum iyice parçalandı, bu işi en kısa sürede halletmem gerek

itsemin53

Mesaj gönderen itsemin53 » Prş Eki 05, 2023 11:24 am

verluit yazdı: Cum Eyl 29, 2023 1:20 pm Selamlar Almanyaya geleli 4 gün oldu ve hesabı revolut üzerinden daha önceden açabileceğimiz öğrendik. Sadece vize gerekli. Adres soruyor onu da yeriniz belli(hiç gerek bile olmaya bilir) ise Türkiyeden bile açabilirsiniz. Aynı günde bloke hesabı açtım. Para aynı günde yattı.
Selamlar, Revolut açtım, ordaki iban bilgilerimiz ile Almanyadan birisi bize para gönderebilir değil mi? Onun için üyeliği pro vs yapmamız gerekir mi, aylık 3 euro olan aboyu satın aldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Prş Eki 05, 2023 11:35 am

itsemin53 yazdı: Prş Eki 05, 2023 11:24 am Selamlar, Revolut açtım, ordaki iban bilgilerimiz ile Almanyadan birisi bize para gönderebilir değil mi? Onun için üyeliği pro vs yapmamız gerekir mi, aylık 3 euro olan aboyu satın aldım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Hayırlı olsun, adres sormadı mı?

itsemin53

Mesaj gönderen itsemin53 » Prş Eki 05, 2023 12:03 pm

mtakg yazdı: Prş Eki 05, 2023 11:35 am Hayırlı olsun, adres sormadı mı?
sordu, var adresim. kartımı da gönderdim, ben gitmeden gelecek gibi posta kutusuna.

wolferstiles

Mesaj gönderen wolferstiles » Cum Eki 06, 2023 7:46 pm

verluit yazdı: Cum Eyl 29, 2023 1:20 pm Selamlar Almanyaya geleli 4 gün oldu ve hesabı revolut üzerinden daha önceden açabileceğimiz öğrendik. Sadece vize gerekli. Adres soruyor onu da yeriniz belli(hiç gerek bile olmaya bilir) ise Türkiyeden bile açabilirsiniz. Aynı günde bloke hesabı açtım. Para aynı günde yattı.
Merhaba ben de revolut ile açmayı düşünüyorum da bir kaç sorum olacak sizlere. Hesap açarken para istiyor mu? Peki bankamatikten para çekerken para kesintisi yaşıyor musunuz? Her bankamatikten para çekilebiliyor mu? Teşekkür ederim
41f ankara
Gidilecek şehir: Berlin
İdata başvuru: 28.07.2023
İdata başvuru atama: 06.09.2023
Başvuru tarihi: 12.09.2023
Pasaport geliş: ?

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Cum Eki 06, 2023 8:22 pm

Herhangi Bi adres verebilir miyiz? Henüz kalacak yerim belli değil çünkü başka şehirde tanıdığımın adresini versem kart oraya gitse