Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

N26 oturum kartı istiyor? Güncel durumda en hızlı banka hesabını nasıl açabiliriz?

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
verluit

Re: N26 oturum kartı istiyor? Güncel durumda en hızlı banka hesabını nasıl açabiliriz?

Mesaj gönderen verluit » Cmt Eki 07, 2023 4:01 pm

itsemin53 yazdı: Prş Eki 05, 2023 11:24 am Selamlar, Revolut açtım, ordaki iban bilgilerimiz ile Almanyadan birisi bize para gönderebilir değil mi? Onun için üyeliği pro vs yapmamız gerekir mi, aylık 3 euro olan aboyu satın aldım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ben şu an standart kullanıyorum fiziksel kartta sipariş vermedim. Tabi ki her yerden biri size para gönderebilir. sadece euro hesabı olması lazım. Ben online bankacılık için kullanacağım. Herhalde yurt sözleşmem ile sparrkaseden bir hesap daha açacağım.

verluit

Re: N26 oturum kartı istiyor? Güncel durumda en hızlı banka hesabını nasıl açabiliriz?

Mesaj gönderen verluit » Cmt Eki 07, 2023 4:02 pm

wolferstiles yazdı: Cum Eki 06, 2023 7:46 pm Merhaba ben de revolut ile açmayı düşünüyorum da bir kaç sorum olacak sizlere. Hesap açarken para istiyor mu? Peki bankamatikten para çekerken para kesintisi yaşıyor musunuz? Her bankamatikten para çekilebiliyor mu? Teşekkür ederim
Para istemiyor. Kesinti yok diye biliyorum ama aylık sınır var 200 euro olması lazım. Pro ve ultrada değişiklik gösteriyor onu incelemeniniz öneririm.

verluit

Mesaj gönderen verluit » Cmt Eki 07, 2023 4:03 pm

mtakg yazdı: Cum Eki 06, 2023 8:22 pm Herhangi Bi adres verebilir miyiz? Henüz kalacak yerim belli değil çünkü başka şehirde tanıdığımın adresini versem kart oraya gitse
Tabi verebilirsiniz. Yani bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum yine yanlış yönlendirmiş olmayayım. Ayrı yeten kartı sipariş vermek paralı ve gerekte yok apple pay veya google pay ile rahatlık ile kullanabilirsiniz.

johannes

Mesaj gönderen johannes » Cmt Eki 07, 2023 4:04 pm

verluit yazdı: Cmt Eki 07, 2023 4:01 pm Ben şu an standart kullanıyorum fiziksel kartta sipariş vermedim. Tabi ki her yerden biri size para gönderebilir. sadece euro hesabı olması lazım. Ben online bankacılık için kullanacağım. Herhalde yurt sözleşmem ile sparrkaseden bir hesap daha açacağım.
Almanyadan, Alman hesabından tanıdığım birisi bana para gönderebilir mi? revolut açarsak

verluit

Mesaj gönderen verluit » Cmt Eki 07, 2023 4:08 pm

johannes yazdı: Cmt Eki 07, 2023 4:04 pm Almanyadan, Alman hesabından tanıdığım birisi bana para gönderebilir mi? revolut açarsak
sepa direct debit oldukları için avrupadaki bütün euro hesaplarında para alabilir ve gönderebilirsiniz diye biliyorum. Mesela ben kurs ücretimi revolut üzerinden gönderdim ibanım LT ile başlıyor gönderdiğim yer DE.

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Cmt Eki 07, 2023 7:12 pm

verluit yazdı: Cmt Eki 07, 2023 4:08 pm sepa direct debit oldukları için avrupadaki bütün euro hesaplarında para alabilir ve gönderebilirsiniz diye biliyorum. Mesela ben kurs ücretimi revolut üzerinden gönderdim ibanım LT ile başlıyor gönderdiğim yer DE.
Merhaba, Fiziksel kart istemediğimizde, bizden bir adres isteniyor mu ? Ayrıca türkiyeden hesap açılabiliyor mu ? Ben almanyaya henüz taşınmadım. Öğrenci olarak bloke hesabımı revoult hesabıyla bağlamak istiyorum. Adresim olmadan yapabilir miyim sizce ? Bloke hesabımı fintiba üzerinden açmıştım.

Cevabınız için teşekkür ederim.

verluit

Mesaj gönderen verluit » Cmt Eki 07, 2023 7:21 pm

zyracell yazdı: Cmt Eki 07, 2023 7:12 pm Merhaba, Fiziksel kart istemediğimizde, bizden bir adres isteniyor mu ? Ayrıca türkiyeden hesap açılabiliyor mu ? Ben almanyaya henüz taşınmadım. Öğrenci olarak bloke hesabımı revoult hesabıyla bağlamak istiyorum. Adresim olmadan yapabilir miyim sizce ? Bloke hesabımı fintiba üzerinden açmıştım.

Cevabınız için teşekkür ederim.
Merhaba, hesabı açarken her türlü adres istiyor ve hesabı pasaport ve vize ile açıyorsunuz sanırım. Geçici bir adres verebilirsiniz.

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Pzr Eki 08, 2023 4:33 pm

verluit yazdı: Cmt Eki 07, 2023 7:21 pm Merhaba, hesabı açarken her türlü adres istiyor ve hesabı pasaport ve vize ile açıyorsunuz sanırım. Geçici bir adres verebilirsiniz.
Peki yaşadığımdan başka şehirde bir tanıdığımın adresini gösterebilir miyim?

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Pzr Eki 08, 2023 4:54 pm

mtakg yazdı: Pzr Eki 08, 2023 4:33 pm Peki yaşadığımdan başka şehirde bir tanıdığımın adresini gösterebilir miyim?
dün hesabımı açtım adres kısmına geçici bi adres yazdım sorun olmadı fiziki kart istemedim. Adresi sonradan düzenliyebiliyorsunuz.

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Pzr Eki 08, 2023 6:32 pm

zyracell yazdı: Pzr Eki 08, 2023 4:54 pm dün hesabımı açtım adres kısmına geçici bi adres yazdım sorun olmadı fiziki kart istemedim. Adresi sonradan düzenliyebiliyorsunuz.
Teşekkürler, gitmeden mi açsak gidince mi açsak daha iyi?

mustik35

Mesaj gönderen mustik35 » Pzr Eki 08, 2023 8:25 pm

Merhaba bugün revolut hesabı açtım fintibaya bağlamak istiyorum ancak IBAN DE ile başlamadığı için bağlamaya korktum açıkçası. Daha önce fintibayı revoluta bağlayan varsa bilgilendirebilir mi?

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Pzr Eki 08, 2023 10:31 pm

mustik35 yazdı: Pzr Eki 08, 2023 8:25 pm Merhaba bugün revolut hesabı açtım fintibaya bağlamak istiyorum ancak IBAN DE ile başlamadığı için bağlamaya korktum açıkçası. Daha önce fintibayı revoluta bağlayan varsa bilgilendirebilir mi?
Ben bugün bu işlemi yaptım fintibadan sorun olmadı fintibada okuduğum zaten SEPA(Single Euro Payments Area) bank olunca kabul ediyor. yani bugün denediğimde oldu bir sorun çıkmadı. hesaba para yarın geçecek.
En son zyracell tarafından Pzr Eki 08, 2023 10:34 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Pzr Eki 08, 2023 10:33 pm

mtakg yazdı: Pzr Eki 08, 2023 6:32 pm Teşekkürler, gitmeden mi açsak gidince mi açsak daha iyi?
Ben gitmeden önce açtım vize tarihim 25 eylül fakat henüz gitmedim zaten vize tarihinize göre fintiba gönderim sağlıyor. Gitmeden paranız yatarsa daha rahat olursunuz. Tabi kişisel olarak tercihinize bağlı.

mustik35

Mesaj gönderen mustik35 » Pzr Eki 08, 2023 11:17 pm

zyracell yazdı: Pzr Eki 08, 2023 10:31 pm Ben bugün bu işlemi yaptım fintibadan sorun olmadı fintibada okuduğum zaten SEPA(Single Euro Payments Area) bank olunca kabul ediyor. yani bugün denediğimde oldu bir sorun çıkmadı. hesaba para yarın geçecek.
teşekkür ediyorum ben de bağladım şimdi. ama yarın geçeceğini belirten bir yer bulamadım

*şimdi buldum teşekkür ederim tekrardan.

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Pzt Eki 09, 2023 2:41 pm

mustik35 yazdı: Pzr Eki 08, 2023 11:17 pm teşekkür ediyorum ben de bağladım şimdi. ama yarın geçeceğini belirten bir yer bulamadım

*şimdi buldum teşekkür ederim tekrardan.
Merhaba, hesabıma para geçişi gerçekleşmiş bilginiz olsun. Sizin de oldu mu?

mustik35

Mesaj gönderen mustik35 » Çrş Eki 11, 2023 5:40 pm

zyracell yazdı: Pzt Eki 09, 2023 2:41 pm Merhaba, hesabıma para geçişi gerçekleşmiş bilginiz olsun. Sizin de oldu mu?
Merhaba benim de geçiş sağlandı. para çekmek için kartın gelmesini bekliyorum. Fintiba sizden de w8-ben belgesi istedi mi doldurmasak ne olur acaba? bi kere geldi sonra gitti bildirimi

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Çrş Eki 11, 2023 6:04 pm

zyracell yazdı: Pzr Eki 08, 2023 4:54 pm dün hesabımı açtım adres kısmına geçici bi adres yazdım sorun olmadı fiziki kart istemedim. Adresi sonradan düzenliyebiliyorsunuz.
Merhaba, trden revolut hesabı açarken tr cep numarasını mı alman cep numaranızı mı kullandınız

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Çrş Eki 11, 2023 6:36 pm

mustik35 yazdı: Çrş Eki 11, 2023 5:40 pm Merhaba benim de geçiş sağlandı. para çekmek için kartın gelmesini bekliyorum. Fintiba sizden de w8-ben belgesi istedi mi doldurmasak ne olur acaba? bi kere geldi sonra gitti bildirimi
Sanırım o bizim doldurmayacağımız bir belge benden belge olarak istemedi dökümanlarda bulunuyor sadece.

zyracell

Mesaj gönderen zyracell » Çrş Eki 11, 2023 6:37 pm

mtakg yazdı: Çrş Eki 11, 2023 6:04 pm Merhaba, trden revolut hesabı açarken tr cep numarasını mı alman cep numaranızı mı kullandınız
Merhaba, ben Türkiye'de olduğum için alman numarası açmadım henüz. Bu yüzden tr numaramı kullandım hiç bir sıkıntı olmadı. Zaten daha sonra adres ve tel bilgilerinizi değiştirebiliyorsunuz.

Cansu S.

Mesaj gönderen Cansu S. » Pzt Eki 16, 2023 2:25 pm

zyracell yazdı: Çrş Eki 11, 2023 6:37 pm Merhaba, ben Türkiye'de olduğum için alman numarası açmadım henüz. Bu yüzden tr numaramı kullandım hiç bir sıkıntı olmadı. Zaten daha sonra adres ve tel bilgilerinizi değiştirebiliyorsunuz.
Merhabalar,

Bu konuya yenı baslıyorum, bırkac sorum olacak yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

Ben haftaya evde olacagım Almanya da fakat gıtmeden hesabı açsam daha mı ıyı olur dıye dusunuyorum acıkcası. fakat fızıken de kart almak ıstıyorum. bu yatan parayı nasıl çekıuyorsunuz hangı atm lerden ve bır lımıt var mı cekerken acaba ?
41F Eşli Basvuru BERLIN
Randevu basvuru:15 Haziran
Randevu Atama: 7 Temmuz
Randevu tarihi *evrak teslim: 11 Agustos
Dijital iletim: 18 Agustos
Fiziksel iletim: 29 Agustos