Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Assist eksik belge sorunu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
aerospacery

Uni-Assist eksik belge sorunu

Mesaj gönderen aerospacery » Pzt Ağu 07, 2023 12:27 pm

Merhaba, bilindiği üzere yaptığım başvurumda eksik evrak olduğu tarafıma mail ile iletildi. Ardından başvurularım 'hatalı' olarak güncellendi. Eksik evrakları tamamlayıp tekrardan yükledim. Ancak bunun ardıandan ne kadar beklemem gerektiğini veya farklı bir şey yapıp yapmamam gerektiğini bir türlü bulamadım. Tekrardan aynı bölüme başvurmak istediğimde 'zaten başvuruldu' uyarısını alıyorum. Evrakın tekrardan incelenmesi ne kadar sürer? veya farklı bir yol izlemem gerekir mi acaba?

Kullanıcı avatarı
hashoshaf

Re: Uni-Assist eksik belge sorunu

Mesaj gönderen hashoshaf » Pzt Ağu 21, 2023 1:45 pm

uni-assist'e mail atsanız iyi olabilir.

Normalde kesinlikle işe yarar bir cevap alamadım ben kendim için şu zamana kadar, hep "başvurun, değerlendiririz" minvalinde cevap veriyorlar, ama siz zaten başvurmuşsunuz, bu saçmalığın arkasına sığınamazlar diye düşünüyorum :)
Eşli 36F 2. Lisans - İstanbul - Bremen
iData başvuru: 10.11.23
Atama: 06.02.24
Randevu tarihi: 27.02.24
Eksik evrak (kira söz.): 28.03.24
Eksik evrak teslimi: 10.04.24
UPS mesajı: 04.05.24
Öğrenci ve eş vize gelişi: 06.05.24

Berkan Cömert

Mesaj gönderen Berkan Cömert » Pzt Eki 02, 2023 11:51 pm

Beklemekten başka çare maleseff yok :(. Uni asiste eksik belge eklediğin zaman ek ücret verdinmi yoksa ucretsiz bir sekildemi ekledin ?

cagriakturk

Mesaj gönderen cagriakturk » Sal Eki 03, 2023 12:37 am

Uni-assist'e eksik belgeyi gönderdiğinize dair mail atın, onlar değerlendirir bir eksiklik yoksa vpd belgenizi gönderirler.