Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

EC kart ile oturum kartı ödemesi

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
Uzay12

EC kart ile oturum kartı ödemesi

Mesaj gönderen Uzay12 » Cum Tem 28, 2023 7:30 pm

Merhaba arkadaşlar,

Haftaya oturum kartımı teslim almak üzere Ausländerbehörde'de randevum var. Bana gönderilen e-mailde ödemeyi sadece EC kart ile yapabileceğim yazıyor. Benim elimde N26 ve wise kartlar var. N26'nın websitesinde N26'da EC kart özelliği olmadığı yazıyor. Normalde pos cihazlarından vs ödeme yapabiliyorum ama Ausländerbehörde'de farklı bir sistem mi var?

N26'yı da kullanan birçok kişi olduğu için forumda bir kez daha sormak istedim, acaba N26 kullanıp daha önce Ausländerbehörde'de ödeme yapabilen oldu mu? Eğer mümkün değilse, mecburen arkadaşlarımdan birine randevuda kartını kullanmayı teklif edeceğim :/

Computer_Berkay

Re: EC kart ile oturum kartı ödemesi

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Tem 28, 2023 11:02 pm

Uzay12 yazdı: Cum Tem 28, 2023 7:30 pm Merhaba arkadaşlar,

Haftaya oturum kartımı teslim almak üzere Ausländerbehörde'de randevum var. Bana gönderilen e-mailde ödemeyi sadece EC kart ile yapabileceğim yazıyor. Benim elimde N26 ve wise kartlar var. N26'nın websitesinde N26'da EC kart özelliği olmadığı yazıyor. Normalde pos cihazlarından vs ödeme yapabiliyorum ama Ausländerbehörde'de farklı bir sistem mi var?

N26'yı da kullanan birçok kişi olduğu için forumda bir kez daha sormak istedim, acaba N26 kullanıp daha önce Ausländerbehörde'de ödeme yapabilen oldu mu? Eğer mümkün değilse, mecburen arkadaşlarımdan birine randevuda kartını kullanmayı teklif edeceğim :/
Olmaz kartla ödeme yapamazsiniz o zaman nakit olarak yaninizda bulundurun ücreti. Visa gecmiyor abh da.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Uzay12

Mesaj gönderen Uzay12 » Cum Tem 28, 2023 11:47 pm

Vakit ayırıp cevapladığınız için teşekkürler. Bir arkadaşımdan kartını kullanmayı teklif edeceğim çünkü benim bulunduğum yerde (Wüppertal) nakit kabul etmiyorlar.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cmt Tem 29, 2023 1:12 am

Garip kart kabul etmeyen yer cok gördüm de nakit kabul etmeyene ilk defa sahit oldum Almanya da :lol:
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering