Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Türk Alman üniversitesi Almanca kursu

DS'ye uye olmanin getirdigi avantajlar...
Cycraft4

Türk Alman üniversitesi Almanca kursu

Mesaj gönderen Cycraft4 » Pzr Tem 23, 2023 4:16 pm

merhabalar,B1 belgesine hazırlık için taü Almanca kursuna kaydoldum ve salı günü başlıyor,daha önce bu kursa kaydolan oldu mu? eğitimi iyi mi?
eğitim kalitesi hakkında bilgim yok,eğer iyiyse sonraki kurslar için de şimdiden ödeme yapacağım,malum ülkede her şey zamlaniyor

emirhan123

Re: Türk Alman üniversitesi Almanca kursu

Mesaj gönderen emirhan123 » Pzr Eyl 10, 2023 5:01 pm

taü almanca kursunu bilmem ama taü de hazırlık okudum. Eğer hazırlıktaki hocalar ve sistem varsa pişman olmazsınız, Türkiye'de ki adam akıllı almanca eğitimi veren 2-3 yerden biridir

millie

Re: Türk Alman üniversitesi Almanca kursu

Mesaj gönderen millie » Pzr Eyl 10, 2023 8:53 pm

Hazırlığı çok iyiymiş, ben de çok duydum ama kursun alakası yok. Ben online A2 kursuna kaydoldum, zaten yüzyüze yoktu şimdi nasıl bilmiyorum. Sınıflarda bir kontenjan sınırı yok. 50 kişiyi alıyorlar tek derse yani. Kitaptan düz etkinlik yaparak gidiyorlar. Evde de aynı etkinliği yaparsınız. Yani hocalık-pratiklik bir olay olmuyor. Ben tavsiye etmem öyle söyleyeyim. Alfa almanca önerenler gördüm, deutschmitspring önerenler gördüm... Goethe zaten en çok tavsiye edilen. Başka da öneri almadım ben de...
36F Master Şartlı Kabul JLU Gießen
İstanbul Konsolosluk - Goethe A1 sertfikası
Vize başvuru: 6 Ekim 2023 | Randevu Atanma: 5 Ocak 2024 | Randevu Günü: 1 Şubat 2024
Kargo Mesajı & Teslim: 29 Şubat 2024
6 aylık multi - Studium & Sprachkurs - 16b