Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

BLOKE HESAP VE DİL OKULU

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
yusufyildiz1x

BLOKE HESAP VE DİL OKULU

Mesaj gönderen yusufyildiz1x » Cum Tem 21, 2023 5:10 am

Merhaba iyi günler arkadaşlar size bir soru soracağım
1)ALMANYA vize başurusu için bloke hesap açıp para yatırtıktan sonra diyelimki vizeme red geldi ben bloke hesaptaki parayı hemen çekebliyormuyum yoksa o para o hesapta 1 yıl boyunca kalmak zorundamı
2) Almanya vize başvurusu için buradan dil kursuna kayıt olursam ama vize reddi alırsam dil kursunu hiç bir koşul olmadan iptal ettirebiliyormuyum
bilgisi olan varmı bu konularda

Zervz

Re: BLOKE HESAP VE DİL OKULU

Mesaj gönderen Zervz » Cum Tem 21, 2023 1:37 pm

yusufyildiz1x yazdı: Cum Tem 21, 2023 5:10 am Merhaba iyi günler arkadaşlar size bir soru soracağım
1)ALMANYA vize başurusu için bloke hesap açıp para yatırtıktan sonra diyelimki vizeme red geldi ben bloke hesaptaki parayı hemen çekebliyormuyum yoksa o para o hesapta 1 yıl boyunca kalmak zorundamı
2) Almanya vize başvurusu için buradan dil kursuna kayıt olursam ama vize reddi alırsam dil kursunu hiç bir koşul olmadan iptal ettirebiliyormuyum
bilgisi olan varmı bu konularda
1. Sorunun cevabı talep formu oluşturup vize reddi şeklinde bloke hesaptaki blokeyi kaldırabiliyorsun "sperrfreigabe'' deniliyor buna hatta. 1 yıl kalmak zorunda değil tabii ki.

2. Sorunun cevabını kesin bilmiyorum ama iptal ettirebiliyorsundur diye düşünüyorum.

yusufyildiz1x

Re: BLOKE HESAP VE DİL OKULU

Mesaj gönderen yusufyildiz1x » Cum Tem 21, 2023 3:15 pm

Zervz yazdı: Cum Tem 21, 2023 1:37 pm 1. Sorunun cevabı talep formu oluşturup vize reddi şeklinde bloke hesaptaki blokeyi kaldırabiliyorsun "sperrfreigabe'' deniliyor buna hatta. 1 yıl kalmak zorunda değil tabii ki.

2. Sorunun cevabını kesin bilmiyorum ama iptal ettirebiliyorsundur diye düşünüyorum.
Cevabınız için teşekkür ederim