Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

BREMEN MAİL

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
yusufyildiz1x

BREMEN MAİL

Mesaj gönderen yusufyildiz1x » Cum Tem 14, 2023 3:48 pm

Merhaba arkadaşlar size bir soru soracagım ben bir mail aldım bremen üniversitenden ama ne anlama geldiğini anlamadım anlayanınız varsa bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Dosya ekleri
Bewerbung.rar
içinde pdf var bu pdf ne anlama geliyor
(287.09 KiB) 28 kere indirildi

aleynaa

Re: BREMEN MAİL

Mesaj gönderen aleynaa » Cum Tem 14, 2023 6:45 pm

yusufyildiz1x yazdı: Cum Tem 14, 2023 3:48 pm Merhaba arkadaşlar size bir soru soracagım ben bir mail aldım bremen üniversitenden ama ne anlama geldiğini anlamadım anlayanınız varsa bana yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Bewerbung rar olarak dosyalara ekledimBewerbung.rar
Merhaba,

Pdf belgesinden anladığım kadarıyla başvurunuzun tarihini belirten ve başvurduğunuz bölümün koşullarını veya özel gereksinimleri olabileceğini admissiondan önce bilgilendirme belge olarak gönderilmiş. Dilerseniz verdikleri mail adresinden de teyit alın. Bol şanslar

yusufyildiz1x

Mesaj gönderen yusufyildiz1x » Cmt Tem 15, 2023 9:59 am

Teşekkür ederim

yusufyildiz1x

Mesaj gönderen yusufyildiz1x » Pzt Tem 17, 2023 1:01 pm

Dear Yusuf Yıldız,

the status of your online application in the applicant portal CampInO of Hochschule Bremen has changed. Please therefore inform yourself about the status of your application by logging into the portal with your access data and ensure that you will continue to be automatically informed about status changes. As long as you have not logged into the portal after receiving this message, you will not receive any further automatic e-mail notification of status changes from the applicant portal.

Link to the application portal CampInO: https://campino.hs-bremen.de

You will find your user name in the welcome e-mail you received after registration in CampInO. If you have forgotten your password, you can set a new one via the link "Set new password" (top right in the portal).

If your application has received the status "Admission offer is available", please note the following:

1. for applications coordinated via Hochschulstart.de using the "Dialogue-Oriented Service Procedure ('DoSV')", i.e. applications in non-dual Bachelor's degree programmes for the first semester:

# If you do not yet have an offer in your favourite degree programme, you can wait until the end of the coordination phase for further offers; you are guaranteed the highest-priority offer. Put your applications in the order that corresponds exactly to your wishes (prioritisation).
# If you want to actively accept an admission offer in DoSV, you must first accept it in the portal of Hochschulstart.de.
# In DoSV, automatic admissions may occur at any time due to the coordination rules. Carry out online enrolment in CampInO in the offer that changed into "admitted".
# Please note: The active or passive acceptance of an admission offer in DoSV leads to the irrevocable cancellation of all other applications and admission offers in DoSV.

2. for applications that are not coordinated in DoSV, i.e. applications in Master's degree programmes, dual degree programmes and applications as an advanced student:

You can accept the admission offer in CampInO and complete the online enrolment. Please note the acceptance deadline.

# Open the application (button "Edit application or add application").
# Observe the information and deadlines in the "letter of admission" (pdf).
# If you wish to accept the study place, click on the button "Accept offer".
# Carry out the "Online Enrolment" and follow the further instructions on the "Application for Enrolment" (pdf).

Further information and contact persons: inside for your questions can be found on the website of the Hochschule Bremen under Application and admission - Help and support.

Kind regards
Hochschule Bremen

This e-mail was generated automatically, please do not reply to this e-mail.

Sevgili Yusuf Yıldız,

Hochschule Bremen başvuru portalı CampInO'daki çevrimiçi başvurunuzun durumu değişti. Bu nedenle lütfen erişim verilerinizle portala giriş yaparak başvurunuzun durumu hakkında bilgi edinin ve durum değişiklikleri hakkında otomatik olarak bilgilendirilmeye devam edeceğinizden emin olun. Bu mesajı aldıktan sonra portalda oturum açmadığınız sürece, başvuru sahibi portalından durum değişikliklerine ilişkin herhangi bir otomatik e-posta bildirimi almayacaksınız.

CampInO uygulama portalına bağlantı: https://campino.hs-bremen.de

Kullanıcı adınızı CampInO'ya kayıt olduktan sonra aldığınız karşılama e-postasında bulacaksınız. Parolanızı unuttuysanız, "Yeni parola belirle" bağlantısı aracılığıyla (portalda sağ üstte) yeni bir parola belirleyebilirsiniz.

Başvurunuz "Kabul teklifi mevcut" durumunu aldıysa, lütfen aşağıdakilere dikkat edin:

1. "Diyalog Odaklı Hizmet Prosedürü ('DoSV')" kullanılarak Hochschulstart.de aracılığıyla koordine edilen uygulamalar için, örn. Birinci yarıyıl için ikili olmayan lisans programlarına başvurular:

# En sevdiğiniz derece programında henüz bir teklifiniz yoksa, daha fazla teklif için koordinasyon aşamasının sonuna kadar bekleyebilirsiniz; en yüksek öncelikli teklifi alacağınız garanti edilir. Başvurularınızı tam olarak isteklerinize karşılık gelen sıraya koyun (önceliklendirme).
# DoSV'de bir kabul teklifini aktif olarak kabul etmek istiyorsanız, önce bunu Hochschulstart.de portalında kabul etmelisiniz.
# DoSV'de koordinasyon kuralları gereği otomatik kabuller her an gerçekleşebilir. "Kabul edildi" olarak değişen teklifte CampInO'ya çevrimiçi kayıt yapın.
# Lütfen dikkat: DoSV'deki bir kabul teklifinin aktif veya pasif kabulü, DoSV'deki diğer tüm başvuruların ve kabul tekliflerinin geri alınamaz şekilde iptal edilmesine yol açar.

2. DoSV'de koordine edilmeyen uygulamalar için, yani; Yüksek lisans programları, çift diploma programları ve ileri düzey öğrenci olarak başvurular:

CampInO'daki giriş teklifini kabul edebilir ve çevrimiçi kaydı tamamlayabilirsiniz. Lütfen kabul tarihini not edin.

# Uygulamayı açın ("Uygulamayı düzenle veya uygulama ekle" düğmesi).
# "Kabul mektubu"ndaki (pdf) bilgileri ve son teslim tarihlerini dikkate alın.
# Çalışma yerini kabul etmek istiyorsanız, "Teklifi kabul et" düğmesine tıklayın.
# "Çevrimiçi Kayıt" işlemini gerçekleştirin ve "Kayıt Başvurusu" (pdf) belgesindeki diğer talimatları izleyin.

Daha fazla bilgi ve irtibat kurulacak kişiler: sorularınız için içeride, Hochschule Bremen'in web sitesinde Başvuru ve Kabul - Yardım ve destek başlığı altında bulunabilir.

Saygılarımla
Bremen Üniversitesi

Bu e-posta otomatik olarak oluşturulmuştur, lütfen bu e-postayı yanıtlamayınız.
BEN CamplnO sistemine girdim ama kayıt yapamadım nasıl kayıt olabilirim bilgisi varmı böyle mail geldi bugün