Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hochschulstart.de

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
erencankaya

Hochschulstart.de

Mesaj gönderen erencankaya » Sal Tem 11, 2023 8:42 pm

Arkadaşlar merhaba uniassist üzerinden üç tane üniversiteye başvurdum ve bunlardan iki tanesi hochschulstart.de ile bağlantılı. Bu iki üniversiteye aynı anda 6 haziranda başvurmuş olmama rağmen hochschulstart.de websitesinde sadece humbolt üniversitesine yapmış olduğum başvuru gözüküyor, tu berline yaptığım başvuru gözükmüyor. Bu normal mi? Daha önceden buna benzer bir şey yaşayan oldu mu?

deutschequalitat

Re: Hochschulstart.de

Mesaj gönderen deutschequalitat » Sal Tem 11, 2023 10:52 pm

erencankaya yazdı: Sal Tem 11, 2023 8:42 pm Arkadaşlar merhaba uniassist üzerinden üç tane üniversiteye başvurdum ve bunlardan iki tanesi hochschulstart.de ile bağlantılı. Bu iki üniversiteye aynı anda 6 haziranda başvurmuş olmama rağmen hochschulstart.de websitesinde sadece humbolt üniversitesine yapmış olduğum başvuru gözüküyor, tu berline yaptığım başvuru gözükmüyor. Bu normal mi? Daha önceden buna benzer bir şey yaşayan oldu mu?
Evet normal, aynı soru benim de aklıma takılmıştı uni-assiste sordum sorun yok dediler.