Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sizce kabul almış mıyım?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
eiy49

Sizce kabul almış mıyım?

Mesaj gönderen eiy49 » Prş Tem 06, 2023 7:15 pm

Dostlar TU Dortmund bana şöyle bir mail attı. Mail'de şartlı kabul alıp almadığımı anlamadım fakat uni asisst bana üniversitenin daha sonradan erişeceğini yazdıktan sonra TU Dortmund bana bu maili yolladı. Şimdi sanırım dil kursuna yazılmam gerek. Tecrübeli arkadaşlar varsa bu noktadan sonra benim ne yapmam lazım bunu anlatabilir mi?
Şimdiden hepinize çok teşekkürler.
Dosya ekleri
f2.png
f1.png

beratiki

Re: Sizce kabul almış mıyım?

Mesaj gönderen beratiki » Prş Tem 06, 2023 8:48 pm

eiy49 yazdı: Prş Tem 06, 2023 7:15 pm Dostlar TU Dortmund bana şöyle bir mail attı. Mail'de şartlı kabul alıp almadığımı anlamadım fakat uni asisst bana üniversitenin daha sonradan erişeceğini yazdıktan sonra TU Dortmund bana bu maili yolladı. Şimdi sanırım dil kursuna yazılmam gerek. Tecrübeli arkadaşlar varsa bu noktadan sonra benim ne yapmam lazım bunu anlatabilir mi?
Dil kursundan kabul almışsınız. Dil kursunu başarıyla geçip sertifikanızı aldığınızda, bölüme tekrar başvurmanız gerektiği yazıyor.

hasankarahan

Re: Sizce kabul almış mıyım?

Mesaj gönderen hasankarahan » Prş Tem 13, 2023 11:51 pm

eiy49 yazdı: Prş Tem 06, 2023 7:15 pm Dostlar TU Dortmund bana şöyle bir mail attı. Mail'de şartlı kabul alıp almadığımı anlamadım fakat uni asisst bana üniversitenin daha sonradan erişeceğini yazdıktan sonra TU Dortmund bana bu maili yolladı. Şimdi sanırım dil kursuna yazılmam gerek. Tecrübeli arkadaşlar varsa bu noktadan sonra benim ne yapmam lazım bunu anlatabilir mi?
merhaba bir sorum vardı sadace uni assistten başvuru yapmak tu dortmunddan şartlı kabul için yeterli değil mi? yoksa ekstra olarak şartlı kabul için başka bir prosedürü var mı ? kısaca bilgilendirirseniz umarım teşekkürler