Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

At-11

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Oty234

At-11

Mesaj gönderen Oty234 » Pzt Tem 03, 2023 3:28 pm

Merhaba iyi günler şartlı kabul aldığım üni de kendine ait dil kursu bulunmuyor özel dil kursuna gidicem mecbur at-11 belgesi alabilirmiyim bir sıkıntı olur mu bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

aozkan09

Re: At-11

Mesaj gönderen aozkan09 » Pzt Tem 03, 2023 3:44 pm

Oty234 yazdı: Pzt Tem 03, 2023 3:28 pm Merhaba iyi günler şartlı kabul aldığım üni de kendine ait dil kursu bulunmuyor özel dil kursuna gidicem mecbur at-11 belgesi alabilirmiyim bir sıkıntı olur mu bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
Dil kursuyla at11 in bir bağlantısı yok ki

Oty234

Mesaj gönderen Oty234 » Pzt Tem 03, 2023 3:56 pm

aozkan09 yazdı: Pzt Tem 03, 2023 3:44 pm Dil kursuyla at11 in bir bağlantısı yok ki
Ben de öyle düşünüyorum da forumda okudum belki kabul edilmez falan diye

anilcanozkn

Mesaj gönderen anilcanozkn » Pzt Tem 03, 2023 4:44 pm

Oty234 yazdı: Pzt Tem 03, 2023 3:56 pm Ben de öyle düşünüyorum da forumda okudum belki kabul edilmez falan diye
Yok ya kursa bakmıtorlar bile, direkt okulun akademik takvimine bakıyorlar sonra ne zaman gideceksin diyorlar ona göre belge veriyorlar o kadar

Oty234

Mesaj gönderen Oty234 » Pzt Tem 03, 2023 5:22 pm

anilcanozkn yazdı: Pzt Tem 03, 2023 4:44 pm Yok ya kursa bakmıtorlar bile, direkt okulun akademik takvimine bakıyorlar sonra ne zaman gideceksin diyorlar ona göre belge veriyorlar o kadar
Teşekkürler

pulshatks

Mesaj gönderen pulshatks » Sal Tem 18, 2023 6:41 pm

Merhabalar benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Okulum kayıt için dijital health insurance confirmation istiyor ve kabul mektubumda da diyorki ya alman sigortası ya özel sigorta ya da muaf olduğunuza dair bildirim gerekli.

TK'dan bildirim gönderilmesini isteyince AT11 imi gönderip bildirimi gönderdiğini söyledi ve belgeyi bana da gönderdi.Belgede 'Es liegt keine Ver
sicherung vor' yazıyor nedenini sorduğumda(çünkü AT11 im var) benim işim okulu alman sigortanın olup olmadığı hakkında bildirmek dedi.Okulum da gelen bildirimi kabul etmedi çünkü sağlık sigortan yok görünüyor dediler.
Bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim?Kaydımda sorun yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

pulshatks

Mesaj gönderen pulshatks » Prş Tem 20, 2023 1:25 pm

pulshatks yazdı: Sal Tem 18, 2023 6:41 pm Merhabalar benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Okulum kayıt için dijital health insurance confirmation istiyor ve kabul mektubumda da diyorki ya alman sigortası ya özel sigorta ya da muaf olduğunuza dair bildirim gerekli.

TK'dan bildirim gönderilmesini isteyince AT11 imi gönderip bildirimi gönderdiğini söyledi ve belgeyi bana da gönderdi.Belgede 'Es liegt keine Ver
sicherung vor' yazıyor nedenini sorduğumda(çünkü AT11 im var) benim işim okulu alman sigortanın olup olmadığı hakkında bildirmek dedi.Okulum da gelen bildirimi kabul etmedi çünkü sağlık sigortan yok görünüyor dediler.
Merhabalar benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

lumos

Mesaj gönderen lumos » Sal Tem 25, 2023 1:59 pm

pulshatks yazdı: Sal Tem 18, 2023 6:41 pm Merhabalar benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

TK dogru yapmis, okul yanlis biliyor. TK iki secenekten birisini isaretlemek zorunda, ya normal alman sigortan var ya da AT11 vs. gösterdigin icin muafsin yani normal TK sigortasi degil yani 'Es liegt keine Versicherung vor'. Okulun AT11'i görmesine bile gerek yok yani. Hic bir sigortaniz AT11 iniz vs. olmasaydi TK o bildirimi göndermezdi zaten okula. Okulla tekrar bi konusun

pulshatks

Mesaj gönderen pulshatks » Sal Tem 25, 2023 8:33 pm

lumos yazdı: Sal Tem 25, 2023 1:59 pm TK dogru yapmis, okul yanlis biliyor. TK iki secenekten birisini isaretlemek zorunda, ya normal alman sigortan var ya da AT11 vs. gösterdigin icin muafsin yani normal TK sigortasi degil yani 'Es liegt keine Versicherung vor'. Okulun AT11'i görmesine bile gerek yok yani. Hic bir sigortaniz AT11 iniz vs. olmasaydi TK o bildirimi göndermezdi zaten okula. Okulla tekrar bi konusun
merhaba aokun gönderdiği bildirim onaylandı bu kez