Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize uzatma randevusu

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
Özgür123

Vize uzatma randevusu

Mesaj gönderen Özgür123 » Prş May 04, 2023 8:29 am

Arkadaşlar merhaba , ben almanyaya 22 gün önce geldim ve 29 gün sonra vize uzatma randevum var .Size sorularım var .İlk olarak görüşmeye belge götürmem gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa ne götürmeliyim ?Ben şuan dil kursuna gidiyorum. Türkiye'de yaptığım Allianz sigortasını burda gösterebilir miyim ?Eğer benden sigorta isterlerse görüşmede.Sorularim bunlar cevaplayabilirseniz çok sevinirim 🙏

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Vize uzatma randevusu

Mesaj gönderen Physiker » Prş May 04, 2023 2:05 pm

Tabiki gerekiyor, randevu aldiysaniz hangi belgeleri istediklerini de yazmislardir mutlaka. Türkiye de yapilan seyehat saglik sigortasi kabul edilmiyor. Dil kursu yapiyorsaniz özel bir sigorta yaptirmaniz gerekiyor. Asagidaki linkten secenekleri degerlendirebilirsiniz:
https://www.care-concept.de/krankenver ... vilang=trk
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Özgür123

Re: Vize uzatma randevusu

Mesaj gönderen Özgür123 » Prş May 04, 2023 3:55 pm

Physiker yazdı: Prş May 04, 2023 2:05 pm Tabiki gerekiyor, randevu aldiysaniz hangi belgeleri istediklerini de yazmislardir mutlaka. Türkiye de yapilan seyehat saglik sigortasi kabul edilmiyor. Dil kursu yapiyorsaniz özel bir sigorta yaptirmaniz gerekiyor. Asagidaki linkten secenekleri degerlendirebilirsiniz:
https://www.care-concept.de/krankenver ... vilang=trk
Cevabınız için çok teşekkür ederim 🙏