Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oy verme - Ulaşım

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
ErhanLale

Oy verme - Ulaşım

Mesaj gönderen ErhanLale » Pzt Nis 03, 2023 1:27 pm

Daha önce yabancı kökenli dernekler ile belediye arasında koordinasyon yaptığım için bir çok dernek ve kurumla kontağım var.
Seçim yaklaştıkca herkes bana özellikle üniversite öğrencilerine nasıl ulaşabileklerini soruyorlar.

Bayern bölgesinde oy vermek isteyen arkadaşlar bana ulaşırlarsa seçim sandığına ücretsiz ulaşım konusunda yardımcı olabilirim.

Müşahit olmak isteyenler de bana ulaşabilirler.

beyaz23

Re: Oy verme - Ulaşım

Mesaj gönderen beyaz23 » Pzt Nis 03, 2023 2:13 pm

ErhanLale yazdı: Pzt Nis 03, 2023 1:27 pm Daha önce yabancı kökenli dernekler ile belediye arasında koordinasyon yaptığım için bir çok dernek ve kurumla kontağım var.
Seçim yaklaştıkca herkes bana özellikle üniversite öğrencilerine nasıl ulaşabileklerini soruyorlar.

Bayern bölgesinde oy vermek isteyen arkadaşlar bana ulaşırlarsa seçim sandığına ücretsiz ulaşım konusunda yardımcı olabilirim.

Müşahit olmak isteyenler de bana ulaşabilirler.
Merhabalar,

Weiden'da yaşıyorum,nüremberg konsolosluğunda adres beyanımı yaptım Oy kullanacağım da sizinle nasıl iletişime geçebilirim, ban yiyebiliriz?

maksic

Re: Oy verme - Ulaşım

Mesaj gönderen maksic » Pzt Nis 03, 2023 6:36 pm

Merhabalar, ben bu hafta Konstanza tasiniyorum ancak ikametim Turkiyede. Kalacak yerim henuz belli olmadigi icin ikametimi aldiramadim oy kullanabilmek icin. Benzer durumda bircok kisi vardir diye tahmin ediyorum. Oy kullanabilmek icin yapabilecegimiz bir sey var mi? Turkiyeye donmek disinda. Ki o da pek mumkun degil.