Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

PEGASUS kabin içi bagajı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
erasmusistyom

PEGASUS kabin içi bagajı

Mesaj gönderen erasmusistyom » Pzt Şub 20, 2023 3:06 am

Merhaba,
Daha önce pegasus ile almanyaya uçmuş olan varsa kabin içi bagajlarının sayısına dikkat ediliyor mu ? 2. olarak bu bagajlar tartılıyor mu ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: PEGASUS kabin içi bagajı

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Şub 20, 2023 12:15 pm

Evet tartiliyor. Bilet alirken zaten orda secenekler yazar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

cain

Mesaj gönderen cain » Pzt Şub 20, 2023 12:41 pm

Yeni uygulama olarak ucak içine alınan bagajları tartmıyorlar sadece bagaj ölçüsü önemli oluyor. Tabi uçak altına verilenler tartılıyor yine. Pegasusun sitesinde bu yüzden kabin bagajı hakkında bilgi yazılmamış ama twitterdan yaptıkları açıklamaları görmüştüm. Ekim ayında uçmuştum ben de

zozoo

Mesaj gönderen zozoo » Pzt Şub 20, 2023 1:01 pm

erasmusistyom yazdı: Pzt Şub 20, 2023 3:06 am Merhaba,
Daha önce pegasus ile almanyaya uçmuş olan varsa kabin içi bagajlarının sayısına dikkat ediliyor mu ? 2. olarak bu bagajlar tartılıyor mu ?
Ben Almanya'dayken pegasusla 4-5 kere Türkiyeye uçtum bagaj tartıldığına hiç şahit olmadım ne İstanbulda ne de Köln ya da Düsseldorfta. Ama uçak altı kabini muhakkak tartıyorlar.

darkside32

Mesaj gönderen darkside32 » Pzt Şub 20, 2023 1:51 pm

arkadaşlar benimde bir sorum olacak sunexpres ile uçacağım kabin içi bagaj küçük valiz + sırt çantası götürebilir miyim yoksa bu ikisinden birini mi götürmem gerekiyor?

Özgür123

Mesaj gönderen Özgür123 » Sal Şub 21, 2023 2:50 am

Benim de bir sorum var . Geçenlerde bir yazı okumuştum forumda.Yazan kişinin sağlık sigortası Covid-19 teminatlı olmadığı için seyahat edemeyecegi söylenmişti uçuş yapacağı firma tarafından.Ama bu yazı 2021 'de yazılmıştı.Ve bende sigortamin Covid-19 teminatlı olmadığını öğrendim.Suan Covid-19 teminatının olup olmamasina dikkat ediyorlar mı seyahat için.Bir bilginiz var mı?