Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

35 yaşında yükseklisansa kabulü halinde aile birleşimi

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
34hukuk

35 yaşında yükseklisansa kabulü halinde aile birleşimi

Mesaj gönderen 34hukuk » Pzr Oca 08, 2023 1:57 am

Herkese merhabalar, 10 senedir aktif çalışma hayatım devam etmekte iken ileride Almanyada calışma ve yaşam kurma amacı ile yükseklisansa başvurmayı düşünüyorum. Ancak kafama takılan bir soru var 35 yaşında iki çocuklu biri alarak yükseklisansa kabul halinde konsoluktan vize alabilir miyim, bu konuda çevrede deneyimi olan arkadaşlar paylaşımda bulunursa çok memnun olurum.

inspector44

Re: 35 yaşında yükseklisansa kabulü halinde aile birleşimi

Mesaj gönderen inspector44 » Pzr Oca 08, 2023 3:20 am

34hukuk yazdı: Pzr Oca 08, 2023 1:57 am Herkese merhabalar, 10 senedir aktif çalışma hayatım devam etmekte iken ileride Almanyada calışma ve yaşam kurma amacı ile yükseklisansa başvurmayı düşünüyorum. Ancak kafama takılan bir soru var 35 yaşında iki çocuklu biri alarak yükseklisansa kabul halinde konsoluktan vize alabilir miyim, bu konuda çevrede deneyimi olan arkadaşlar paylaşımda bulunursa çok memnun olurum.
Merhaba, 36 yaşımda kabul aldım ve memuriyetlerimizi bırakıp eşimle geldik Almanya’ya. Çocuğumuz burda doğacak ama benzer yaşlarda çocuğuyla gelen de var.

Wipinski

Mesaj gönderen Wipinski » Pzr Oca 08, 2023 8:07 pm

34hukuk yazdı: Pzr Oca 08, 2023 1:57 am Herkese merhabalar, 10 senedir aktif çalışma hayatım devam etmekte iken ileride Almanyada calışma ve yaşam kurma amacı ile yükseklisansa başvurmayı düşünüyorum. Ancak kafama takılan bir soru var 35 yaşında iki çocuklu biri alarak yükseklisansa kabul halinde konsoluktan vize alabilir miyim, bu konuda çevrede deneyimi olan arkadaşlar paylaşımda bulunursa çok memnun olurum.
Basvurun kabul kosullarini sagliyorsaniz vize alirsiniz. Danismanlik firmalari vs. aksini iddia ediyor genelde ama dogru soylemiyorlar.

34hukuk

Mesaj gönderen 34hukuk » Pzr Oca 08, 2023 11:01 pm

Aynen hem ileri yaş hem de bı süreçte akademik bir çalışmamın olmaması vizeye engel olur dıye duymustum ondn dolayı emin değilim