Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Üniversite Kabulü için Ön Staj

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ytbumut15

Üniversite Kabulü için Ön Staj

Mesaj gönderen ytbumut15 » Çrş Ara 28, 2022 3:54 pm

Umarım doğru başlık açmışımdır
Arkadaşlar merhaba benim sorum şu :
DAAD üzerinden landschaftsarchitektur için üniversite arıyordum ve çoğunda 8 -12 haftalık zorunlu staj gerekiyor yazıyor . Ben bunu oraya gittiğim zaman okul başlamadan mı yapmalıyım yoksa orada okula başladıktan sonra mı yapacağım ya da Türkiye de peyzaj mimarlığı alanında bir bilgim olmamasına rağmen bir staj yeri bulup oradan belge mi almam gerekiyor . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum .

Cannturan

Re: Üniversite Kabulü için Ön Staj

Mesaj gönderen Cannturan » Çrş Ara 28, 2022 9:52 pm

Münih tecnik stajı okurkende yapmana izin veriyor
Ama mesala FH aachen izin vermiyor senden bölüme başlamadan önce önstaj istiyor ve bildiğim kadarıyla türkiyedeki stajları kabul etmiyorlar almayada yapılmış olması lazım oraya gittikten sonra bölümünle alakalı firmalarda
‘ Praktikum ‘ sekmesine göz atmanı tavsiye ederim

ytbumut15

Re: Üniversite Kabulü için Ön Staj

Mesaj gönderen ytbumut15 » Prş Ara 29, 2022 12:47 am

Cannturan yazdı: Çrş Ara 28, 2022 9:52 pm Münih tecnik stajı okurkende yapmana izin veriyor
Ama mesala FH aachen izin vermiyor senden bölüme başlamadan önce önstaj istiyor ve bildiğim kadarıyla türkiyedeki stajları kabul etmiyorlar almayada yapılmış olması lazım oraya gittikten sonra bölümünle alakalı firmalarda
‘ Praktikum ‘ sekmesine göz atmanı tavsiye ederim
Cevabın için çok teşekkür ederim . Benim için anlamı büyük .
Yani Türkiye'de bunun için bir şey yapmama gerek yok .