Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ön Kabul Başvuru Zamanı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
fireside

Ön Kabul Başvuru Zamanı

Mesaj gönderen fireside » Pzr Ara 25, 2022 12:58 am

Arkadaşlar selam; kimi yerlerde ön kabul başvurusu için 15 temmuz son tarih diyor, kimi yerde ise ön kabul başvurusu için belli bir başvuru zamanı yok istediğiniz zaman başvurabilirsiniz diyor. Hangisi doğrudur?

harunsama

Re: Ön Kabul Başvuru Zamanı

Mesaj gönderen harunsama » Pzr Ara 25, 2022 7:03 pm

şartlı kabul için geçerli olan tarihler normal başvuru tarihleri ile aynı diye biliyorum

fireside

Mesaj gönderen fireside » Pzr Ara 25, 2022 7:44 pm

harunsama yazdı: Pzr Ara 25, 2022 7:03 pm şartlı kabul için geçerli olan tarihler normal başvuru tarihleri ile aynı diye biliyorum
https://seyler.eksisozluk.com/almanyada ... dev-rehber

Bu linkte " peki şartlı kabulün nasıl bir önemi yok? " başlığı altında şartlı kabul başvuruları için herhangi bir zaman aralığı yok, her zaman başvuru yapabiliyorsunuz yazıyor.

Sergenp

Mesaj gönderen Sergenp » Pzr Ara 25, 2022 9:54 pm

fireside yazdı: Pzr Ara 25, 2022 7:44 pm https://seyler.eksisozluk.com/almanyada ... dev-rehber

Bu linkte " peki şartlı kabulün nasıl bir önemi yok? " başlığı altında şartlı kabul başvuruları için herhangi bir zaman aralığı yok, her zaman başvuru yapabiliyorsunuz yazıyor.
Doğru diyorsunuz ben başvuru tarihleri bittiğinde eylülde başvurdum mesela ekimde şartlı kabulum geldi eğer uniassistte başvurusu hala açık olan üniversite görürseniz başvuru alıyorlar.

fireside

Mesaj gönderen fireside » Pzt Ara 26, 2022 7:49 pm

Sergenp yazdı: Pzr Ara 25, 2022 9:54 pm Doğru diyorsunuz ben başvuru tarihleri bittiğinde eylülde başvurdum mesela ekimde şartlı kabulum geldi eğer uniassistte başvurusu hala açık olan üniversite görürseniz başvuru alıyorlar.
Tebrik ederim, teşekkürler. Hangi üniversite?