Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DS Almanya\'da Egitim Danismanlik Hizmetleri

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Ara 31, 2008 2:21 pm

konu disi mesajlar silinmistir.. iyi forumlar..
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Thehelys

Mesaj gönderen Thehelys » Cum Oca 16, 2009 10:58 pm

Ben DS forumuna sonuna kadar guveniyorum... ki zannediyorumda guvenimin hicbirini karsiliksiz birakmayacaktir bu forum.. Basta gurkan sonra deniz\'e ve yardimda bulunan tum ds ekibine tskler...

b00ne

Mesaj gönderen b00ne » Cum Oca 30, 2009 2:24 am

Deniz COSKUN kardesim,site gayet basarili!Alp tekin bu siteyi bana tavsiye etti,ve gercekten Allah razi olsun iyi ki de soylemis,burda cok ama cok seyleri ogrendim iki gun icinde.eger danismanliginiz varsa ben yazin gelmek istiyorum.cok sitelere girdim,forumlara degil,yurtdisi egitim sitelerine,ve 50 den cok site biliyorum,ama istedigim bilgilere burda sahib oldum.bence bu siteyi acmakla cok buyuk guzellik yapmissiniz,hem bize yardimci oluyor,hem sizin icin belkide yararli bu siteyi acmak.iki gundur bu siteye giriyorum ve gercekten cok sicakkanlisiniz,her soruya dogru cevap vermeyi cabaliorsunuz! basarilarinizin devamini diliyorum...dilerim buyuk bir yurtdisi egitim ve danismanlik yeri acarsiniz :) herkese basarilar arkadaslar.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Oca 30, 2009 2:51 am

b00ne tesekkurler aklindaki soru isaretlerini bir nebze rahatlattiysak ne mutlu bize,iyi dileklerin icin ayrica tesekkurler =) Keyifli forumlar..
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Cum Oca 30, 2009 3:26 pm

[quote]b00ne yazdi:
Deniz COSKUN kardesim,site gayet basarili!Alp tekin bu siteyi bana tavsiye etti,ve gercekten Allah razi olsun iyi ki de soylemis,burda cok ama cok seyleri ogrendim iki gun icinde.eger danismanliginiz varsa ben yazin gelmek istiyorum.cok sitelere girdim,forumlara degil,yurtdisi egitim sitelerine,ve 50 den cok site biliyorum,ama istedigim bilgilere burda sahib oldum.bence bu siteyi acmakla cok buyuk guzellik yapmissiniz,hem bize yardimci oluyor,hem sizin icin belkide yararli bu siteyi acmak.iki gundur bu siteye giriyorum ve gercekten cok sicakkanlisiniz,her soruya dogru cevap vermeyi cabaliorsunuz! basarilarinizin devamini diliyorum...dilerim buyuk bir yurtdisi egitim ve danismanlik yeri acarsiniz :) herkese basarilar arkadaslar.[/quote]

oncelikle aramiza hosgeldin. Yorumlarindan oturu cok tesekkur ediyorum. Burasi kuru bilgi sitesi degil, burasi bilginin yaninda yeni dostlar da bulabilceginiz bir site. Sorularina elimizden geldigi kadar yardimci olmaya calisiriz. Danismanlik icin bir sey gerekirse ozel mesaj yolu ile iletisime gecebilirsin.

kitty26

Mesaj gönderen kitty26 » Cum Oca 30, 2009 10:22 pm

yureginize saglik...guzel dostluklar,paylasimlar icin cok cok tesekkurler.
iyiki varsiniz:)