Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum izni randevusu icin bloke hesabi tekrar tamamlama

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
anfanger

Oturum izni randevusu icin bloke hesabi tekrar tamamlama

Mesaj gönderen anfanger » Pzt Kas 28, 2022 7:11 pm

Mektup (almanca)
Mektup (almanca)
Mektup (ingilizce)
Mektup (ingilizce)
Merhaba arkadaslar, bugün bana böyle bir mektup geldi. Sanirim mektupta yazan belgeleri 30.11.22'ye kadar Auslanderbehörde'ye götürmem lazim.
Mektubu galiba 30.10.22'de yollamislar ama bana daha bu sabah ulasti. Ben de bunu aciklayan ve ek süre talep eden bir e-mail yolladim, cünkü 2 günde bunlarin hepsini toparlayabilecegimi zannetmiyorum.

Sorum şu: Ben 1 aydir falan almanya'dayim ve bloke hesapimdaki para 3 aydir benim banka hesabima yatiyor. Ve bana bloke hesabimdaki paranin yetersiz olusunun sikinti cikarabilecegi soylendi. Ben de hesabima yatan parayi bloke hesaba geri yatirmak istiyorum. Bunu nasil yapabilirim?

Okudugunuz icin tesekkürler.

anfanger

Re: Oturum izni randevusu icin bloke hesabi tekrar tamamlama

Mesaj gönderen anfanger » Cmt Ara 03, 2022 2:03 am

Sordugum sorunun cevabini buldum, belki baskasinin da isine yarar diye linkini buraya birakiyorum.

https://help.expatrio.com/hc/en-us/arti ... ed-Amount-