Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Görüşmesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
cloudaisy

Vize Görüşmesi

Mesaj gönderen cloudaisy » Sal Kas 22, 2022 8:35 pm

Arkadaşlar merhaba perşembe vize görüşmesine gideceğim ve baya bir gerginim. A1 dil sertifikamla gideceğim bu sebeple dili ölçmek için soru soruyorlarmış sanırım. Ne gibi şeyler soruyorlar tecrübesi olanlar bahsedebilir mi?

Ceydak

Re: Vize Görüşmesi

Mesaj gönderen Ceydak » Sal Kas 22, 2022 9:06 pm

cloudaisy yazdı: Sal Kas 22, 2022 8:35 pm Arkadaşlar merhaba perşembe vize görüşmesine gideceğim ve baya bir gerginim. A1 dil sertifikamla gideceğim bu sebeple dili ölçmek için soru soruyorlarmış sanırım. Ne gibi şeyler soruyorlar tecrübesi olanlar bahsedebilir mi?
Merhaba hangi turden gideceksiniz bilmiyorum ama ben 36f sartli kabulden gittim a1 di hatta sertifikam yoktu. Bana form vermedi soru sormadi. Turkce oonustu turkce sordu. Esimdw yanimdaydi aile birlesimi icin onunda yoktu a1 sertifikasi ona araban var mi cocugun var mi yasin kac meslegin ne gibi sorular sordu gayet basit sorulardi bana da sorsaydi kendini tanit derdi diye dusunuyorum ona calismistim hatta ama sormadi :))

cloudaisy

Mesaj gönderen cloudaisy » Prş Kas 24, 2022 10:58 pm

Merhaba bende bugün görüşmedeydim almanca kendimi tanıtmamı istedi ve basit türkçe sorular sordu korktuğumdan iyiydi :) ben aupair için gidiyorum umarım kısa sürede vize alabiliriz

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 24, 2022 11:54 pm

Burdan devam lütfen:

viewtopic.php?f=7&t=17917
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kilitli