Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Randevusu Sonrasi Surec

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Wipinski

Vize Randevusu Sonrasi Surec

Mesaj gönderen Wipinski » Cum Kas 11, 2022 2:06 pm

Merhabalar,

Idata veya konsolosluktaki randevu sonrasi surec nasil isliyor? Bildigim kadariyla Konsolosluk-Zentrale Visumbearbeitung-Yabancilar Dairesi arasinda ilerleyen bir surec var. Konsolosluk burada ne islev goruyor, evraklar once Zentrale Visumbearbeitung'a mi gidiyor yoksa yabancilar dairesine mi, evraklarin konsolosluktan Almanya'ya gitmesi konsoloslugun onayladigi anlamina mi geliyor vs. konularda aydinlatabilecek varsa sevinirim. Herkese iyi gunler diler, istedikleri sonucun istedikleri zamanda gerceklesmesini temenni ederim...

ytbumut15

Re: Vize Randevusu Sonrasi Surec

Mesaj gönderen ytbumut15 » Çrş Ara 28, 2022 7:47 pm

Wipinski yazdı: Cum Kas 11, 2022 2:06 pm Merhabalar,

Idata veya konsolosluktaki randevu sonrasi surec nasil isliyor? Bildigim kadariyla Konsolosluk-Zentrale Visumbearbeitung-Yabancilar Dairesi arasinda ilerleyen bir surec var. Konsolosluk burada ne islev goruyor, evraklar once Zentrale Visumbearbeitung'a mi gidiyor yoksa yabancilar dairesine mi, evraklarin konsolosluktan Almanya'ya gitmesi konsoloslugun onayladigi anlamina mi geliyor vs. konularda aydinlatabilecek varsa sevinirim. Herkese iyi gunler diler, istedikleri sonucun istedikleri zamanda gerceklesmesini temenni ederim...
bende merak ettim sorunun cevabını . Şu ana kadar bir cevaba ulaşabildin mi ?

Wipinski

Mesaj gönderen Wipinski » Sal Oca 03, 2023 12:19 pm

ytbumut15 yazdı: Çrş Ara 28, 2022 7:47 pm bende merak ettim sorunun cevabını . Şu ana kadar bir cevaba ulaşabildin mi ?
Hayir yanit cikmadi.

Drma

Mesaj gönderen Drma » Pzr Ağu 06, 2023 3:38 am

Wipinski yazdı: Sal Oca 03, 2023 12:19 pm Hayir yanit cikmadi.
Ben de günlerdir bunu öğrenmeye çalışıyorum bir bilgi var mıdır yeni?