Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Köln’de WG/yurt arıyorum

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
Profesyonelogrenci

Köln’de WG/yurt arıyorum

Mesaj gönderen Profesyonelogrenci » Cmt Eki 22, 2022 3:28 pm

Universität zu Köln’de yüksek lisansıma teknik olarak başlamış bulunuyorum. Teknik olarak çünkü daha vize elime geçmedi, yani hala Türkiye’deyim. Fakat buradaki deneyimlere göre 1-2 haftada elime geçer diye düşünüyorum. Bu süre içinde yurt olsun, WG Gesucht olsun, Facebook’taki gruplar olsun her yeri taradım ama sizin de bildiğiniz gibi ev bulmak inanılmaz zor. Köln’de evi olup da çıkan ya da kiracı isteyen biri varsa benimle iletişime geçerse çooook sevinirim. Gerçi bu talepte kimsenin buradan kiracı arayacağını sanmıyorum ama bi umut be 🥲

ilkerkoc

Re: Köln’de WG/yurt arıyorum

Mesaj gönderen ilkerkoc » Sal Eki 25, 2022 1:06 am

Bence hergun studentenwerk e durumunu atan mailler at bir ihtimal sana teklif yapabilirler. O da olmazsa Facebook da ki Türk gruplarına girip birilerinden rica et.

Profesyonelogrenci

Re: Köln’de WG/yurt arıyorum

Mesaj gönderen Profesyonelogrenci » Çrş Eki 26, 2022 9:14 pm

Bunları zaten yapıyorum, ek olarak burada da aramak mantıklı geldi. Teşekkür ederim ama tavsiyen için.