Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ders içerik belgesi.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
metinmathee

Ders içerik belgesi.

Mesaj gönderen metinmathee » Sal Eyl 27, 2022 6:07 pm

Merhabalar, 'ders içerik bilgisi' ile alakalı bir belge daha önce alan oldu mu? Universitemi aradığımda ders içeriği belgesini üniversitenin web sitesinden çıkartabilirsiniz diyor fakat resmi bir belge olmucak bu şekilde. Tek tek içerikleri bir metin belgesine yazıp teslim etmek ne kadar mantıklı olur? Diğer türlü belgeye direkt ulaşımım yok. Zaten websitesinde de tek tek derslere tıklayıp alabiliyorum, öyle tek bir sayfada falan da vermiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Uygar

Re: Ders içerik belgesi.

Mesaj gönderen Uygar » Sal Eyl 27, 2022 7:32 pm

metinmathee yazdı: Sal Eyl 27, 2022 6:07 pm Merhabalar, 'ders içerik bilgisi' ile alakalı bir belge daha önce alan oldu mu? Universitemi aradığımda ders içeriği belgesini üniversitenin web sitesinden çıkartabilirsiniz diyor fakat resmi bir belge olmucak bu şekilde. Tek tek içerikleri bir metin belgesine yazıp teslim etmek ne kadar mantıklı olur? Diğer türlü belgeye direkt ulaşımım yok. Zaten websitesinde de tek tek derslere tıklayıp alabiliyorum, öyle tek bir sayfada falan da vermiyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Ders içerikleri belgesini ihtiyacım olursa diye almıştım okulumdan ben de. Ama dediğiniz gibi internetten çıkarıyorsunuz ve üzerinde imza veya damga olmuyor. Belgeleri geçerli hale getirmek için ben bölüm başkanıma imzalatmıştım. Kendisiyle samimi olduğum için 40 sayfa imzalamayı sorun etmedi ancak siz sayfa sayfa imzalatmak yerine belgelerin doğru olduğuna dair bölüm başkanınıza bir dilekçe yazdırabilirsiniz.

Başvurduğum üniversiteler benden ders içerikleri belgesi talep etmediği için nasıl göndereceğinizi bilemiyorum. Ancak sayfa sayfa göndermekten başka bir çareniz yok gibi. En doğrusu başvuracağınız bölümle iletişime geçip bu soruyu sormak olur.

metinmathee

Re: Ders içerik belgesi.

Mesaj gönderen metinmathee » Çrş Eyl 28, 2022 11:48 pm

Okulla iletişime geçtim, direkt websitesinden koplayıp atarsınız demişler, sağolsun uğraştırmadılar bu konu için... Yanıtınız için teşekkür ederim ayrıca!