Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap miktarını arttırmak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
whateven

Bloke hesap miktarını arttırmak

Mesaj gönderen whateven » Cum Eyl 09, 2022 1:38 am

Arkadaşlar selam. Haftaya almanyaya gidiyorum ve okuduğuma göre 2023'den itibaren bloke hesap miktarımızı arttırmamız gerekecekmiş.

Ama ben bloke hesabımı 2023'ü beklemeden arttirsam olur mu sizce?

Neden böyle bir şey istiyorsun derseniz eğer, çünkü bloke hesabımda şuan fazladan para var (bir hata sonucu 10.332 euro yerine 11.500 euro attım). Ve ben almanyaya varınca o fazla para zaten geri Türkiye hesabıma dönecekmiş. Ona git gel yaptıracağıma şimdiden bloke hesap miktarını arttırmak daha mantıklı geldi

whateven

Re: Bloke hesap miktarını arttırmak

Mesaj gönderen whateven » Cum Eyl 09, 2022 10:45 pm

kusura bakmayın başlığı hortlatıyorum

Uygar

Re: Bloke hesap miktarını arttırmak

Mesaj gönderen Uygar » Cmt Eyl 10, 2022 7:52 am

whateven yazdı: Cum Eyl 09, 2022 1:38 am Arkadaşlar selam. Haftaya almanyaya gidiyorum ve okuduğuma göre 2023'den itibaren bloke hesap miktarımızı arttırmamız gerekecekmiş.

Ama ben bloke hesabımı 2023'ü beklemeden arttirsam olur mu sizce?

Neden böyle bir şey istiyorsun derseniz eğer, çünkü bloke hesabımda şuan fazladan para var (bir hata sonucu 10.332 euro yerine 11.500 euro attım). Ve ben almanyaya varınca o fazla para zaten geri Türkiye hesabıma dönecekmiş. Ona git gel yaptıracağıma şimdiden bloke hesap miktarını arttırmak daha mantıklı geldi
Bloke hesap miktarının artırımı eylülden sonra başvuranlar için geçerli diye biliyorum. Yani sizden muhtemelen istemezler böyle bir şey. En azından vizeniz bitene kadar. Ancak dediğiniz durumda paranın bloke hesabınızda kalması daha mantıklı. Çünkü Türkiye’ye git gel yaparsa paranız boşu boşuna transfer ücreti kesilecektir.