Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vizenin gelmesi hakkında

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametpmk

vizenin gelmesi hakkında

Mesaj gönderen sametpmk » Cum Ağu 12, 2022 1:25 am

Merhaba iyi günler . Ben 2 aydır vizemin gelmesini bekliyorum fakat hala gelmedi maillerime dönüş de olmadı. Benim şehir dışına gitmem gerekiyor. Şehir dışında oluğum sırada vize gelirse alıcak birisi yok .Daha önce bu durumu yaşayan oldu mu kargo şubesinden gidip pasaportumu alabilir miyim? Bide şöyle bi durum var. Olduki pasaportum şubeye gitti. Başka birisi gidip onu alabilir mi ?Konsoloslukta Kargo bilgileri verirken 2. bi kişi yazdırmışlardı onun dışında birisi o kargoyu alabilir mi ? Bilgisi veya tecrübesi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Computer_Berkay

Re: vizenin gelmesi hakkında

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Ağu 12, 2022 2:59 pm

sametpmk yazdı: Cum Ağu 12, 2022 1:25 am Merhaba iyi günler . Ben 2 aydır vizemin gelmesini bekliyorum fakat hala gelmedi maillerime dönüş de olmadı. Benim şehir dışına gitmem gerekiyor. Şehir dışında oluğum sırada vize gelirse alıcak birisi yok .Daha önce bu durumu yaşayan oldu mu kargo şubesinden gidip pasaportumu alabilir miyim? Bide şöyle bi durum var. Olduki pasaportum şubeye gitti. Başka birisi gidip onu alabilir mi ?Konsoloslukta Kargo bilgileri verirken 2. bi kişi yazdırmışlardı onun dışında birisi o kargoyu alabilir mi ? Bilgisi veya tecrübesi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Merhaba, maillere cevap gelmiyorsa aramayi deneyin zor bir sekilde de olursa eninde sonunda ulasirsiniz.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

bjedug.emir

Mesaj gönderen bjedug.emir » Cum Ağu 12, 2022 10:52 pm

sametpmk yazdı: Cum Ağu 12, 2022 1:25 am Merhaba iyi günler . Ben 2 aydır vizemin gelmesini bekliyorum fakat hala gelmedi maillerime dönüş de olmadı. Benim şehir dışına gitmem gerekiyor. Şehir dışında oluğum sırada vize gelirse alıcak birisi yok .Daha önce bu durumu yaşayan oldu mu kargo şubesinden gidip pasaportumu alabilir miyim? Bide şöyle bi durum var. Olduki pasaportum şubeye gitti. Başka birisi gidip onu alabilir mi ?Konsoloslukta Kargo bilgileri verirken 2. bi kişi yazdırmışlardı onun dışında birisi o kargoyu alabilir mi ? Bilgisi veya tecrübesi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Merhaba,

ben vizemi kargodan teslim alirken imza atmistim. O nedenle bizzat bulunmalisiniz diye dusunuyorum. Ancak bir baskasinin alip alamamasi konusunda net bir bilgim yok.

sametpmk

Mesaj gönderen sametpmk » Cmt Ağu 13, 2022 7:32 pm

bjedug.emir yazdı: Cum Ağu 12, 2022 10:52 pm Merhaba,

ben vizemi kargodan teslim alirken imza atmistim. O nedenle bizzat bulunmalisiniz diye dusunuyorum. Ancak bir baskasinin alip alamamasi konusunda net bir bilgim yok.
Anladım teşekkür ederim.