Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Okul Dondurma

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
HuseyinKalkan

Okul Dondurma

Mesaj gönderen HuseyinKalkan » Sal Ağu 02, 2022 8:24 pm

Lisans okuyorum 2. sınıfa geçtim. Bu dönem okulu dondurmak ve A2 almanca sertifikasını alarak ocak döneminde okullara şartlı kabul başvurusu yapmak istiyorum. Okulu dondurmamın şartlı kabulde veya vizede herhangi bir eksisi olur mu ? Bana herhangi bir zarar oluşturur mu ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Özgür123

Re: Okul Dondurma

Mesaj gönderen Özgür123 » Sal Ağu 02, 2022 9:08 pm

HuseyinKalkan yazdı: Sal Ağu 02, 2022 8:24 pm Lisans okuyorum 2. sınıfa geçtim. Bu dönem okulu dondurmak ve A2 almanca sertifikasını alarak ocak döneminde okullara şartlı kabul başvurusu yapmak istiyorum. Okulu dondurmamın şartlı kabulde veya vizede herhangi bir eksisi olur mu ? Bana herhangi bir zarar oluşturur mu ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bence dondurmanın artisi olur.Ben 2.sinifa geçtim ama 1.sinifi keşke dondursaydim diyorum.Almanca çalışırken derslerime hiç bakmadım notlarım kötü.Bu yüzden bana eksisi olacak dondurmadigim için.

nacho

Mesaj gönderen nacho » Sal Ağu 02, 2022 11:13 pm

HuseyinKalkan yazdı: Sal Ağu 02, 2022 8:24 pm Lisans okuyorum 2. sınıfa geçtim. Bu dönem okulu dondurmak ve A2 almanca sertifikasını alarak ocak döneminde okullara şartlı kabul başvurusu yapmak istiyorum. Okulu dondurmamın şartlı kabulde veya vizede herhangi bir eksisi olur mu ? Bana herhangi bir zarar oluşturur mu ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
merhaba sorunuzdan biraz alakasız kusura bakmayın ama bu yapıcağınız yatay geçişmi oluyor sizin

HuseyinKalkan

Mesaj gönderen HuseyinKalkan » Çrş Ağu 03, 2022 1:13 pm

Özgür123 yazdı: Sal Ağu 02, 2022 9:08 pm Bence dondurmanın artisi olur.Ben 2.sinifa geçtim ama 1.sinifi keşke dondursaydim diyorum.Almanca çalışırken derslerime hiç bakmadım notlarım kötü.Bu yüzden bana eksisi olacak dondurmadigim için.
Maalesef ben de çok ilgilenemedim derslerle. Ortalamam çok düşük. Ama fen lisesi çıkışlıyım ve yksde 30bindeydim. Çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. Sağol bu arada cevapladığın için.

HuseyinKalkan

Mesaj gönderen HuseyinKalkan » Çrş Ağu 03, 2022 1:16 pm

nacho yazdı: Sal Ağu 02, 2022 11:13 pm merhaba sorunuzdan biraz alakasız kusura bakmayın ama bu yapıcağınız yatay geçişmi oluyor sizin
Yatay geçiş de denebilir. Buradaki kaydı oraya alıcam sonuçta. Aynı bölümden devam edicem ama farklı bir mühendislik de seçebilirim. Öyle bir hak tanıyorlar. Onu iyi araştırman gerek. Bölümüne göre değişiyor.