Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yüksek lisans kabulü /Not/ Üniversite/Bölüm

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
motrsuz54
İletişim:

Yüksek lisans kabulü /Not/ Üniversite/Bölüm

Mesaj gönderen motrsuz54 » Sal Tem 19, 2022 7:14 pm

Merhaba arkadaşlar herkese yardımcı olur diye böyle bir konu açmak istedim, daha önce açıldı mı bilmiyorum baktım göremedim.
Yüksek lisans için hangi üniversiteye, hangi bölüme, hangi sene kabul aldığınızı Türkiyedeki ortalamanızı yazarak belirtir misiniz?

zAHo

Re: Yüksek lisans kabulü /Not/ Üniversite/Bölüm

Mesaj gönderen zAHo » Çrş Tem 20, 2022 12:05 am

motrsuz54 yazdı: Sal Tem 19, 2022 7:14 pm Merhaba arkadaşlar herkese yardımcı olur diye böyle bir konu açmak istedim, daha önce açıldı mı bilmiyorum baktım göremedim.
Yüksek lisans için hangi üniversiteye, hangi bölüme, hangi sene kabul aldığınızı Türkiyedeki ortalamanızı yazarak belirtir misiniz?
Benzer bir konuyu lisans için açmıştım ama sitede sağolsun işini halleden bir daha uğramadığı için bu konu talep görmeyecektir.

motrsuz54
İletişim:

Mesaj gönderen motrsuz54 » Çrş Tem 20, 2022 10:51 am

Evet daha dönüş yapan olmadı 3 , 4 aydır araştırma yapıyorum acenteler hariç birisiyle konuşamadım.

Teacherrr

Mesaj gönderen Teacherrr » Prş Tem 21, 2022 2:34 am

motrsuz54 yazdı: Sal Tem 19, 2022 7:14 pm Merhaba arkadaşlar herkese yardımcı olur diye böyle bir konu açmak istedim, daha önce açıldı mı bilmiyorum baktım göremedim.
buradaki not ortalamaları genel kanıyı yansıtmaz diye düşünüyorum. sonuçta dünyanın her yerinden başvuru alıyorlar ben 3le öbürü 3.75 le kabul alır bilemeyiz :?:

motrsuz54
İletişim:

Mesaj gönderen motrsuz54 » Prş Tem 21, 2022 11:28 am

Evet söylediğiniz doğru aslında ama her bilgiye ihtiyaç duyuyor insan. Düşük ortalamarla girenler var mı merak ettiğim için açtım sayılır.