Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Circulus72

Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Mesaj gönderen Circulus72 » Sal Tem 19, 2022 12:53 pm

Merhaba,iyi günler.Benim 2 adet sorum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle Almanya'da üniversite okumak istediğimi belirtmeliyim.
Lise diplomam "Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Diploması" olarak geçiyor bu bir problem yaratır mı ?

Türkiye de yerleştiğim üniversiteyi dondurup ilerlemeyi planlıyorum NC puanım kötü NC FREİ bölümler ile ilgili bir problem yaşar mıyım ? :roll:

nacho

Re: Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Mesaj gönderen nacho » Sal Tem 19, 2022 4:41 pm

Circulus72 yazdı: Sal Tem 19, 2022 12:53 pm Merhaba,iyi günler.Benim 2 adet sorum olacaktı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Öncelikle Almanya'da üniversite okumak istediğimi belirtmeliyim.
Lise diplomam "Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Diploması" olarak geçiyor bu bir problem yaratır mı ?

Türkiye de yerleştiğim üniversiteyi dondurup ilerlemeyi planlıyorum NC puanım kötü NC FREİ bölümler ile ilgili bir problem yaşar mıyım ? :roll:
merhaba meslek lisesi mezunuysan direk başvuramıyorsun studienkolleg yapman lazım veya kazandığın bölümün 1 senesini burda okuyup başvurabilirsin

Circulus72

Mesaj gönderen Circulus72 » Sal Tem 19, 2022 7:19 pm

nacho yazdı: Sal Tem 19, 2022 4:41 pm merhaba meslek lisesi mezunuysan direk başvuramıyorsun studienkolleg yapman lazım veya kazandığın bölümün 1 senesini burda okuyup başvurabilirsin
Anladım,yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Scatir

Mesaj gönderen Scatir » Çrş Tem 20, 2022 12:50 pm

Merhaba, ders çalışırken hem lisans ödevinizi yazmanızı hem de ödevlerinizi yapmanızı kolaylaştırmak için bachelorarbeit themen ve hausarbeit thema finden hakkındaki bu bloglara göz atın.