Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Frankfurt'ta Ulaşım

Hessen eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
sumeyyeo

Frankfurt'ta Ulaşım

Mesaj gönderen sumeyyeo » Pzr Tem 17, 2022 8:01 pm

Merhabalar herkese,
Nasipse önümüzdeki Ekim ayı içerisinde Frankfurt'a staja geleceğim. Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda ücretlendirmeye bakıyorum ama kafamda bir türlü oturmuyor. Örenci değilim ne yazık ki, ücret ödeyeceğim. Birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim :)

Benim kalacağım yer ile staj yapacağim yer arasında 1 aktarma var, kalacağım yer Bad Vilbel'de ve haritalarda SEV olarak geçen otobüs ve UBahn kullanacağım. Aylık abonman varmış, onu yaparsam bu sehir içi SEV otobüslerinde de geçerli olur mu? Bu otobüs biletleri ile UBahn biletleri farklı mı yoksa gün içerisinde bir bilet alsam hepsi için kullanabilir miyim? Bir de BahnCard var, onu bu SEV otobüslerinde kullanamıyorum galiba değil mi?

ozcartman

Re: Frankfurt'ta Ulaşım

Mesaj gönderen ozcartman » Pzt Tem 18, 2022 9:03 pm

Staj yerinizi de yazarsanız daha kolay yardım alabilirsiniz. Frankfurt hakkında bilgim yok ancak internetten bakmak istediğimde iki durak arası mesafeyi görmem gerekiyor.