Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

şartlı kabul dil öğrenme süresi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametpmk

şartlı kabul dil öğrenme süresi

Mesaj gönderen sametpmk » Pzr Tem 17, 2022 7:01 am

Merhabalar.Ben bir üniversiteden şartlı kabul aldım.Anladığım kadarıyla belli bir süre içinde c1 olmam gerekiyor.Ama bu süre almanyaya gitiğimde mi başlıcak yoksa belgeyi alır almaz o süre başlamış mı oluyor?Belgeyi detaylı inceledim ama emin olamadım.Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim iyi günler.

Cevarsiyonal

Re: şartlı kabul dil öğrenme süresi

Mesaj gönderen Cevarsiyonal » Pzr Tem 17, 2022 5:37 pm

sametpmk yazdı: Pzr Tem 17, 2022 7:01 am Merhabalar.Ben bir üniversiteden şartlı kabul aldım.Anladığım kadarıyla belli bir süre içinde c1 olmam gerekiyor.Ama bu süre almanyaya gitiğimde mi başlıcak yoksa belgeyi alır almaz o süre başlamış mı oluyor?Belgeyi detaylı inceledim ama emin olamadım.Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim iyi günler.
Hazırlık eğitimine başladığın tarihten itibaren 2 yıl içinde bölüme başlayamazsan hem okul hem de yabancılar polisi sıkıntı yaratmaya başlar. Ama bu net bir süre mi bilmiyorum