Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ACİL VİZE SORUNSALI

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
tsaag456

ACİL VİZE SORUNSALI

Mesaj gönderen tsaag456 » Pzt May 23, 2022 7:15 am

Herkese merhaba öncelikle. Ben liseden 68 diploma notu ile mezun olan, lys yerleştirme puanı 410 olan, Bilkent üniversitesinde 2 yıl hazırlık okuduktan sonra şu an ekonomi bölümünde 3. Sınıfta olan ve 1.7 gibi kötü bir GPAye sahip olan bir arkadaşınızım. Almanya'da nc-frei ve tamamen ingilizce olan bir lisans programına başvurdum(almancam hiç yok) ve büyük ihtimalle kabul alacağım diye umuyorum. Okul kabul verdiği taktirde, yukarıdaki eğitim geçmişimi de göz önünde bulundurursak vizeden red yeme gibi bir durumum olur mu açıkçası? Sorunun cevabının önemli olma sebebi, vizede lise diplomamın orijinali istendiğinden dolayı şu an bilkentle ilişiğimi tamamen kesmem gerekiyor lise diplomamın orijinalini alabilmek için. Vizeden de red yersem ortada kalıyorum anlayacağınız. Şimdiden çok teşekkür ederim vaktinizi ayırıp cevaplama nezaketinde bulunduğunuz için..

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: ACİL VİZE SORUNSALI

Mesaj gönderen Physiker » Pzt May 23, 2022 1:00 pm

Kural ihlali - 1 gün gecici ban ve baslik kitlendi:

Madde: 3

viewtopic.php?f=3&t=16500
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kilitli