Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize'de 1 ayı geçen durumlar

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Bumm

Vize'de 1 ayı geçen durumlar

Mesaj gönderen Bumm » Prş Mar 10, 2022 8:02 am

Selamlar arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla 36f'ye ankara, istanbul'dan başvuran herkese 1 ay içinde vizesi onaylı şekilde geliyor. Ben de Ankaradan başvurdum hatta görüşmem fazlasıyla iyi geçti lakin 42 gündür bir cevap alamadım. Üniversite kursum daha 11 nisanda başlayacak ama aynı konu üzerinden başvuran arkadaşlara 1 ayda çıkarken henüz bana çıkmaması tedirgin edici oluyor... :/
Daha önce böyle fazla bekleyip olumlu haber alan arkadaşlarım olduysa söyleyebilirler mi süreçlerini?
×××Kısaca; süre 1 ayı geçtiyse olumsuzluk belirtisi midir? Çünkü şu sıralar herkese 1 ayda geliyor.

casanova

Re: Vize'de 1 ayı geçen durumlar

Mesaj gönderen casanova » Prş Mar 10, 2022 11:21 am

Bumm yazdı: Prş Mar 10, 2022 8:02 am Selamlar arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla 36f'ye ankara, istanbul'dan başvuran herkese 1 ay içinde vizesi onaylı şekilde geliyor. Ben de Ankaradan başvurdum hatta görüşmem fazlasıyla iyi geçti lakin 42 gündür bir cevap alamadım. Üniversite kursum daha 11 nisanda başlayacak ama aynı konu üzerinden başvuran arkadaşlara 1 ayda çıkarken henüz bana çıkmaması tedirgin edici oluyor... :/
Daha önce böyle fazla bekleyip olumlu haber alan arkadaşlarım olduysa söyleyebilirler mi süreçlerini?
×××Kısaca; süre 1 ayı geçtiyse olumsuzluk belirtisi midir? Çünkü şu sıralar herkese 1 ayda geliyor.
Olumsuzluk belirtisi olduğunu hiç zannetmiyorum aksine benim bildiğim kadarıyla 3 hafta içinde gelmezse muhtemelen vizeniz onaylanacaktır

Bumm

Re: Vize'de 1 ayı geçen durumlar

Mesaj gönderen Bumm » Pzt Mar 14, 2022 9:57 am

casanova yazdı: Prş Mar 10, 2022 11:21 am Olumsuzluk belirtisi olduğunu hiç zannetmiyorum aksine benim bildiğim kadarıyla 3 hafta içinde gelmezse muhtemelen vizeniz onaylanacaktır
Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Umarım dediğiniz gibi sonuçlanır..