Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Nordrhein-Westfalen eyaletinde dil kursu önerisi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
wissendurst

Nordrhein-Westfalen eyaletinde dil kursu önerisi

Mesaj gönderen wissendurst » Çrş Şub 16, 2022 2:52 pm

Merhaba arkadaşlar siegen universitesinden şartlı kabulum var fakat her kur 5 ay sürdüğü için başka bir kursa gitmek istiyorum.Şartlı kabul vizesine başvurdum ve acilen dil kursu bulmam gerekiyor.
Önerebileceğiniz kaliteli eğitim veren özel veya üniversitelerin dil kursları var mı?

hanzas

Re: Nordrhein-Westfalen eyaletinde dil kursu önerisi

Mesaj gönderen hanzas » Prş Şub 17, 2022 4:31 am

Merhabalar, dil kursu tavsiyesi veremeyeceğim ama Siegen Üniversitesi hakkında söylemek istediğim şeyler var. Yakın bir dostum Siegen Ünide hazırlık okudu ve şu an lisans okuyor. Hem şehir hem de üniversite olarak asla önermem. Dil kursu da kötü gibi duruyor. Sosyal hayat cansız. Üniversite pek öğrenci dostu değil. Dostumu ziyaret ettiğim de oldu. Hazırlık süreci sonrası başka bir okulda devam etmeni öneririm. Düşüncelerimi aktarmak istedim. Belki işine yarar.

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Mesaj gönderen tunuzn » Prş Şub 17, 2022 5:44 pm

wissendurst yazdı: Çrş Şub 16, 2022 2:52 pm Merhaba arkadaşlar siegen universitesinden şartlı kabulum var fakat her kur 5 ay sürdüğü için başka bir kursa gitmek istiyorum.Şartlı kabul vizesine başvurdum ve acilen dil kursu bulmam gerekiyor.
Önerebileceğiniz kaliteli eğitim veren özel veya üniversitelerin dil kursları var mı?
Volkshochschule?

wissendurst

Mesaj gönderen wissendurst » Prş Şub 17, 2022 7:20 pm

hanzas yazdı: Prş Şub 17, 2022 4:31 am Merhabalar, dil kursu tavsiyesi veremeyeceğim ama Siegen Üniversitesi hakkında söylemek istediğim şeyler var. Yakın bir dostum Siegen Ünide hazırlık okudu ve şu an lisans okuyor. Hem şehir hem de üniversite olarak asla önermem. Dil kursu da kötü gibi duruyor. Sosyal hayat cansız. Üniversite pek öğrenci dostu değil. Dostumu ziyaret ettiğim de oldu. Hazırlık süreci sonrası başka bir okulda devam etmeni öneririm. Düşüncelerimi aktarmak istedim. Belki işine yarar.
Teşekkürler siegen üniversitesini a2 belgesiyle kabul verdiği için başvurmuştum :) Verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim.

wissendurst

Mesaj gönderen wissendurst » Prş Şub 17, 2022 7:29 pm

tunuzn yazdı: Prş Şub 17, 2022 5:44 pm Volkshochschule?
Vhs'ler haftalık 18 saat almanca eğitim vermediğinden olmuyor diye biliyorum.