Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

makine muhendisligi master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
principia

Mesaj gönderen principia » Cmt Eki 02, 2010 5:06 pm

Arkadaslar merhaba, ben mak muh 4. sinif ogrencisiyim. Forumda baska makinacilar var fakat sorularimin cvabini konularda bulamadim. sorularim ise, haziranda mezun oluyorum ve takibideki eylulde mastera baslamak istiyorum. bunun icin hangi aylarda basvurular ? Ayrica aranizada uni assist ile basvuru yapan var mi? tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Eki 02, 2010 10:35 pm

haziranda mezun olup 3 ayda dsh yi verip ekimdeki semesetera basvurmak mi istiyorsun ?

Mechanical

Mesaj gönderen Mechanical » Pzr Eki 03, 2010 3:51 am

[quote]principia tarafindan yazilan metin:
Arkadaslar merhaba, ben mak muh 4. sinif ogrencisiyim. Forumda baska makinacilar var fakat sorularimin cvabini konularda bulamadim. sorularim ise, haziranda mezun oluyorum ve takibideki eylulde mastera baslamak istiyorum. bunun icin hangi aylarda basvurular ? Ayrica aranizada uni assist ile basvuru yapan var mi? tesekkurler[/quote]

3 ayda dsh verebileceksen iyi seviyede almancan var demektir e o halde trde testdaf dene yada hemen bi unide dsh kaydol ve buraya geldiginde gir ve kazan.15 temmuza kadar basvurabilirsin uniye.sonuclar 6-8 haftada gelir en gec.2 haftada yollayanda var 5 ay sonra yollayanda var.genelde mayisin ikinci haftasi basvurular baslar 15 twmmuza kadar .uni assistle ben sahsen basvurmadim ama basvuranlar var yardim ederler

principia

Mesaj gönderen principia » Prş Eki 07, 2010 12:13 pm

Ben ingilizce egitim veren universitede yapmak istiyorum bu yuzden TOEFL A girecegim ama DSH nedir?

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Prş Eki 07, 2010 4:12 pm

[quote]principia tarafindan yazilan metin:
Ben ingilizce egitim veren universitede yapmak istiyorum bu yuzden TOEFL A girecegim ama DSH nedir?

almanyada almanca dilinde egitim alabilmen icin vermen gereken sinav

principia

Mesaj gönderen principia » Cmt Eki 16, 2010 9:07 pm

dsh icin ne hangi seviyede almnaca bilmek gerekir

DUZELTME :

http://www.deutschstudent.de/news.php?readmore=1