Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

heidelberg üniversitesi şartlı kabul

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
dalecooper

heidelberg üniversitesi şartlı kabul

Mesaj gönderen dalecooper » Cmt Oca 29, 2022 6:26 pm

herkese merhaba, testdaf sonucum 4 4 3 4 olmak üzere maalesef tdn3 geldi, yani çok istediğim heidelberg üniversitesinden normal kabul alamıyorum. şartlı kabul var mı yok mu anlayamadım bir yerde var yazıyor bir yerde yok yazıyor bilgisi olan varsa açıklayabilir mi? bir kez daha sınava hazırlanmak mı daha mantıklı yoksa başka üniversitelerden şartlı kabul kovalamak mı?

Comolokko

Re: heidelberg üniversitesi şartlı kabul

Mesaj gönderen Comolokko » Cmt Oca 29, 2022 6:37 pm

dalecooper yazdı: Cmt Oca 29, 2022 6:26 pm herkese merhaba, testdaf sonucum 4 4 3 4 olmak üzere maalesef tdn3 geldi, yani çok istediğim heidelberg üniversitesinden normal kabul alamıyorum. şartlı kabul var mı yok mu anlayamadım bir yerde var yazıyor bir yerde yok yazıyor bilgisi olan varsa açıklayabilir mi? bir kez daha sınava hazırlanmak mı daha mantıklı yoksa başka üniversitelerden şartlı kabul kovalamak mı?
Selamlar, anladığım kadarıyla dilin gayet iyi. Dostum tabii ki kendin için en iyisini bilirsin ama Telc C1 almak çok daha kolay diye biliyorum. Ona göz at istersen.

dalecooper

Re: heidelberg üniversitesi şartlı kabul

Mesaj gönderen dalecooper » Cmt Oca 29, 2022 6:47 pm

Comolokko yazdı: Cmt Oca 29, 2022 6:37 pm Selamlar, anladığım kadarıyla dilin gayet iyi. Dostum tabii ki kendin için en iyisini bilirsin ama Telc C1 almak çok daha kolay diye biliyorum. Ona göz at istersen.
1 senedir testdaf formatına çalışıyorum yani başka formatta bir sınav benim için biraz riskli olabilir. biraz daha çalışıp dinleme kısmını 4 yapabilirim belki ama yeniden aynı strese girmek istemiyorum açıkçası.