Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Heidelberg uni Kayıt Ücreti

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Bumbum

Heidelberg uni Kayıt Ücreti

Mesaj gönderen Bumbum » Cmt Oca 15, 2022 8:21 am

Arkadaşlar selamlar, bir kaç gün evvel Heidelberg Üni DSH kursundan kabul aldım. Lakin kafamda bir soru var:
1) Kursa kaydı( parasını yatırmak gerekiyor) vizeden önce mi yapmalıyım vizeden sonra mı?
**Formda bir kaç kişi Heidelbergde okuyordu yardım ederseniz sevinirim. Ya da bilgisi olan varsa..

Hildegard

Re: Heidelberg uni Kayıt Ücreti

Mesaj gönderen Hildegard » Cmt Oca 15, 2022 11:50 am

Bumbum yazdı: Cmt Oca 15, 2022 8:21 am Arkadaşlar selamlar, bir kaç gün evvel Heidelberg Üni DSH kursundan kabul aldım. Lakin kafamda bir soru var:
1) Kursa kaydı( parasını yatırmak gerekiyor) vizeden önce mi yapmalıyım vizeden sonra mı?
**Formda bir kaç kişi Heidelbergde okuyordu yardım ederseniz sevinirim. Ya da bilgisi olan varsa..
Hocam önceden yaptırmalısın bana kalırsa. Böylece kabul belgenle birlikte kayıt olduğuna dair belge, dekont vs. yanında götürürsün ki bu da senin yararına olur. Ben dil eğitimiyle gelmediğim için bu süreç nasıl işliyor bilmiyorum, sadece kendi fikrimi söyledim :roll:

Bumbum

Mesaj gönderen Bumbum » Cmt Oca 15, 2022 12:42 pm

Hildegard yazdı: Cmt Oca 15, 2022 11:50 am Hocam önceden yaptırmalısın bana kalırsa. Böylece kabul belgenle birlikte kayıt olduğuna dair belge, dekont vs. yanında götürürsün ki bu da senin yararına olur. Ben dil eğitimiyle gelmediğim için bu süreç nasıl işliyor bilmiyorum, sadece kendi fikrimi söyledim :roll:
Teşekkürler bilgi için :) Arkadaşlar deneyimleyen varsa bilgilendirebilir mi??

Bilker

Mesaj gönderen Bilker » Cmt Oca 15, 2022 1:06 pm

Normalde gerekiyor tabiki. Bu arada gecenlerde burda danismanim zirvaliyor diye baslik acmistin, bu kurs kaydi islemini falan yapmiyorlarmi?

Bumbum

Mesaj gönderen Bumbum » Cmt Oca 15, 2022 1:09 pm

Bilker yazdı: Cmt Oca 15, 2022 1:06 pm Normalde gerekiyor tabiki. Bu arada gecenlerde burda danismanim zirvaliyor diye baslik acmistin, bu kurs kaydi islemini falan yapmiyorlarmi?
Benden daha az biliyorlar... Leider

lilas

Mesaj gönderen lilas » Pzr Oca 16, 2022 5:30 pm

kusura bakmayın başlıkla biraz alakasız ama acaba heidelberg dsh kursu için bir bölüme de başvurmak gerekiyor mu yani şartlı kabul gibi mi yoksa dil kursu için herhangi bir bölüm kabulü olmuyor mu? ben internet sitesinden kursları pek ayırt edemedim, eğer mümkün olursa kabul aldığınız kursun sayfasının linkini paylaşabilir misiniz?