Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AT/11 saydırdıktan sonra

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mertyiyitt

AT/11 saydırdıktan sonra

Mesaj gönderen mertyiyitt » Çrş Ara 29, 2021 10:44 pm

Merhabalar,

AT/11 belgemi DAK firmasına kayıt ettirmiştim. Bunun mail yolu ile yaptım, bana Versicherungsbescheinigung belgesi yolladılar. Sigorta numaram var. Bu belgeyi oturum iznine götürmek yeterli oluyor mu? Belgenin ıslak imzalı olması gerekiyor mu ya da bir sigorta kartı vs. almam gerekiyor muydu? AT/11 kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim.

Teşekkürler.

Computer_Berkay

Re: AT/11 saydırdıktan sonra

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Ara 29, 2021 10:46 pm

mertyiyitt yazdı: Çrş Ara 29, 2021 10:44 pm Merhabalar,

AT/11 belgemi DAK firmasına kayıt ettirmiştim. Bunun mail yolu ile yaptım, bana Versicherungsbescheinigung belgesi yolladılar. Sigorta numaram var. Bu belgeyi oturum iznine götürmek yeterli oluyor mu? Belgenin ıslak imzalı olması gerekiyor mu ya da bir sigorta kartı vs. almam gerekiyor muydu? AT/11 kullanan arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim.

Teşekkürler.
At/11 ve Aokdan aldığınız belgeyi Auslanderbehördeye vereceksiniz.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

mertyiyitt

Mesaj gönderen mertyiyitt » Çrş Ara 29, 2021 10:49 pm

Computer_Berkay yazdı: Çrş Ara 29, 2021 10:46 pm At/11 ve Aokdan aldığınız belgeyi Auslanderbehördeye vereceksiniz.
Belge bana pdf olarak iletildi mail yoluyla. Islak imzalı vs olması gerekir mi? Ayrıca, AOK değil DAK kullandım.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Ara 29, 2021 11:28 pm

Ben Aokdan almıştım o yüzden bilmiyorum ama benim aokdan aldığım belge ıslak imzalı.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

tonks

Mesaj gönderen tonks » Cum Şub 18, 2022 10:20 pm

mertyiyitt yazdı: Çrş Ara 29, 2021 10:49 pm Belge bana pdf olarak iletildi mail yoluyla. Islak imzalı vs olması gerekir mi? Ayrıca, AOK değil DAK kullandım.
Ben de kampüs doktoru ve TK danışmanına imzaya e-posta yoluyla göndermiştim. O da bana pdf olarak göndermişti. Herhangi bir sorun yaşadınız mı pdf olmasıyla alakalı?