Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

NRW Lise diploması denkliği

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
uzaygf

NRW Lise diploması denkliği

Mesaj gönderen uzaygf » Çrş Ara 15, 2021 11:59 pm

Herkese merhaba, kısa bir sorum olucak yanıtlarsanız çok sevinirim... Dil kursu kapsamında Almanyadayım.. Bu süreçte Duales Studium ve Ausbildung için başvuru yapacağım lakin bunun öncesinde Lise diplomamın denkliğini yaptırmak istiyorum.. Kaldığım yer Düsseldorf yakınlarında.. Bezirksregierung Düsseldorf'a mail yazdım lakin bilgi almam için gönderdikleri internet adresi bozuk.. Bunu onlara tekrar bildirdim.. Liseden, Anadolu Meslek Lisesi | Bilişim Teknolojileri mezunuyum.. Sormak istediğim, daha önce NRW eyaletinde Lise diplomasının denkliğini yaptıran oldu mu ? Eğer yaptıran olduysa buraya yazması çok makbule olur.. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim..