Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Frankfurt'a Gitmeme Bir Gün Var Ve Kalacak Yer Bulamadım

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
turkish__19

Frankfurt'a Gitmeme Bir Gün Var Ve Kalacak Yer Bulamadım

Mesaj gönderen turkish__19 » Prş Ara 02, 2021 12:17 am

Merhaba arkadaşlar, Cuma günü Freiwilligendienst yapmak için Frankfurt'a geliyorum. Almanya'ya ilk gelişim ve hala kalacak yer bulamadım. AirBnb, otel hostel vs çok pahalı. Üstelik o şekilde cepten yiyeceğim ve tutacağım olası Wg için depozito vermekte zorlanacağım. Bana lütfen yardımcı olabilir misiniz?

ozcartman

Re: Frankfurt'a Gitmeme Bir Gün Var Ve Kalacak Yer Bulamadım

Mesaj gönderen ozcartman » Prş Ara 02, 2021 1:00 am

turkish__19 yazdı: Prş Ara 02, 2021 12:17 am Merhaba arkadaşlar, Cuma günü Freiwilligendienst yapmak için Frankfurt'a geliyorum. Almanya'ya ilk gelişim ve hala kalacak yer bulamadım. AirBnb, otel hostel vs çok pahalı. Üstelik o şekilde cepten yiyeceğim ve tutacağım olası Wg için depozito vermekte zorlanacağım. Bana lütfen yardımcı olabilir misiniz?
WG sitelerinde her ilana yazacaksınız. Şu an sizin için başka seçenek göremiyorum.

semrad

Re: Frankfurt'a Gitmeme Bir Gün Var Ve Kalacak Yer Bulamadım

Mesaj gönderen semrad » Pzt Ağu 14, 2023 12:16 pm

turkish__19 yazdı: Prş Ara 02, 2021 12:17 am Merhaba arkadaşlar, Cuma günü Freiwilligendienst yapmak için Frankfurt'a geliyorum. Almanya'ya ilk gelişim ve hala kalacak yer bulamadım. AirBnb, otel hostel vs çok pahalı. Üstelik o şekilde cepten yiyeceğim ve tutacağım olası Wg için depozito vermekte zorlanacağım. Bana lütfen yardımcı olabilir misiniz?
merhaba,

Vize süreci nasıl geçti acaba?

teşekkürler,