Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uygun Tarihli Dil Kursu

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
awesom-o

Uygun Tarihli Dil Kursu

Mesaj gönderen awesom-o » Cmt Eyl 25, 2010 2:36 pm

Merhabalar,

Elimde Duisburg-Essen Universitesi\'nden sartli kabul belgem var ve uzun bir surecin ardindan garantor vb. vize icin gerekli belgeleri toparladim. Bir sorun cikmazsa Ekim\'in ilk haftasi vize icin basvuracagim. Uzun zamandir RP\'de kursa gitmeyi dusunuyordum fakat burada da Kasim veya Ocak\'da basliyor. Kasim\'a buyuk ihtimalle yetisemeyecegim, Ocak ise benim icin cok gec olur. Vize icin dil kursu kaydi da goturmem gerekiyor ayrica. Acaba bana bir cozum yolu onerebilecek olan var mi? Kurs icin herhangi bir sehir vs. onkosulum yok. Yalnizca fiyatlarin biraz uygun olmasi yeterli.

Cok tesekkurler.

didem

Uygun Tarihli Dil Kursu

Mesaj gönderen didem » Cmt Eyl 25, 2010 11:28 pm

ben nurnbergteyim.cuma gunu kaydimi yaptirdim 892 euro.gerci bayern bolgesinin DSH sinavinin zorlugunun methini pek cok kez okudum sitede

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Uygun Tarihli Dil Kursu

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Eyl 26, 2010 11:23 am

[quote]awesom-o tarafindan yazilan metin:
Merhabalar,

Elimde Duisburg-Essen Universitesi\'nden sartli kabul belgem var ve uzun bir surecin ardindan garantor vb. vize icin gerekli belgeleri toparladim. Bir sorun cikmazsa Ekim\'in ilk haftasi vize icin basvuracagim. Uzun zamandir RP\'de kursa gitmeyi dusunuyordum fakat burada da Kasim veya Ocak\'da basliyor. Kasim\'a buyuk ihtimalle yetisemeyecegim, Ocak ise benim icin cok gec olur. Vize icin dil kursu kaydi da goturmem gerekiyor ayrica. Acaba bana bir cozum yolu onerebilecek olan var mi? Kurs icin herhangi bir sehir vs. onkosulum yok. Yalnizca fiyatlarin biraz uygun olmasi yeterli.

Cok tesekkurler.[/quote]

Aralikta essen de baslatan kurs yok maalesef. Zaten aralik ayinin nerdeyse yarisi tatildir noel dolasiyla bu yuzden cok sey kacirmiyorsun. fakat buna ragmen dusseldorfdaki IIK kursu aralikta baslatiyor fakat bu sefer de ogrenci karti alamiyorsun ve bir kur fiyati yani 2 aylik 750 Euro.