Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Munih airport=Bahnhof

Bayern eyaletinde yasam, egitim, universiteler...
erich07

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen erich07 » Pzt Eyl 20, 2010 11:10 pm

merhaba dostlar ben munih havaalanina inis yapicam.Fakat gitmek istedigim yer orasi degil havaalanindan tren garina gitmeye calisicam ..Acaba arasi ne kadar ?nasil bulurum ?Bilen var mi?

myanswer

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen myanswer » Sal Eyl 21, 2010 2:23 am

Havaalanindan S-Bahn 8 veya S-Bahn 1 ile bahnhofa gidebilirsin,ama S8 daha kisa surede gidiyor.

http://www.mvv-muenchen.de/web4archiv/o ... nglish.pdf

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Eyl 21, 2010 3:00 am

Bu arada Almanya\'da rayli sistem ile aklina gelebilecek ne kadar cok toplu tasima araci varsa bunlarin saat saat,gunbegun kalkis-varis ve varsa aktarmalarini gorebilecegin bir site var ;

http://www.bahn.de/p/view/index.shtml

Ana sayfada ki arama butonuna gitmek istedigin istasyon duragini girmen yeterli.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

erich07

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen erich07 » Sal Eyl 21, 2010 12:31 pm

[quote]myanswer tarafindan yazilan metin:
Havaalanindan S-Bahn 8 veya S-Bahn 1 ile bahnhofa gidebilirsin,ama S8 daha kisa surede gidiyor.

http://www.mvv-muenchen.de/web4archiv/o ... nglish.pdf[/quote]

BU S-Bahn 8 veya S-Bahn 1 nedir?Yani demek istedigim otobuse falan mi binicez tren garina gitmek icin havaalanindan yoksa ..Havaalaninda dan da mi geciyor bu trenler ..pek anlamadim

dokuzonbes

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen dokuzonbes » Sal Eyl 21, 2010 1:12 pm

[quote]erich07 tarafindan yazilan metin:

BU S-Bahn 8 veya S-Bahn 1 nedir?Yani demek istedigim otobuse falan mi binicez tren garina gitmek icin havaalanindan yoksa ..Havaalaninda dan da mi geciyor bu trenler ..pek anlamadim[/quote]

8 veya 1 nolu tramvaya bineceksin.. strasse bahn yani s-bahn = tramvay

muhtemelen senle ayni ucakta giden Turkler vardir sana yardimci olurlar. ve eminim iclerinde bahnhof\'a gidecek vardir.

myanswer in verdigi linkte s-1 ve s-2 hatlarinin guzergahini gorursun. ikiside gidiyor ama s8 daha kisa galiba gorunuse gore.
allahini seven defansa gelsin

erich07

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen erich07 » Sal Eyl 21, 2010 4:53 pm

[quote]dokuzonbes tarafindan yazilan metin:
[quote]erich07 tarafindan yazilan metin:

BU S-Bahn 8 veya S-Bahn 1 nedir?Yani demek istedigim otobuse falan mi binicez tren garina gitmek icin havaalanindan yoksa ..Havaalaninda dan da mi geciyor bu trenler ..pek anlamadim[/quote]

8 veya 1 nolu tramvaya bineceksin.. strasse bahn yani s-bahn = tramvay

muhtemelen senle ayni ucakta giden Turkler vardir sana yardimci olurlar. ve eminim iclerinde bahnhof\'a gidecek vardir.

myanswer in verdigi linkte s-1 ve s-2 hatlarinin guzergahini gorursun. ikiside gidiyor ama s8 daha kisa galiba gorunuse gore.[/quote]thanks

myanswer

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen myanswer » Sal Eyl 21, 2010 8:04 pm

bildigim kadariyla arkadaslar,S-Bahn tramvay degildir,acilimi \'schnellbahn\' dir.kismen yeraltindan ama genelde yerustunden giden trendir.

erich07

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen erich07 » Sal Eyl 21, 2010 10:34 pm

http://www.mvv-muenchen.de/web4archiv/o ... nglish.pdf[/quote]hmm burdan s8 e baktim sariyla cizilmis cizgi..SIMDI BEN NERDE INICEM 3 TANE ISTASYON VAR 1.OSTBAHNHOF 2.HAUPTBAHNHOF 3.SUNDE ISE PASSING YAZIYOR?birde verdigin bu site ne sitesi ?s8 e binerken ogrenci fiyati oluyor mu .single ticket falan yaziyor sitede

myanswer

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen myanswer » Sal Eyl 21, 2010 11:11 pm

Hauptbahnhof\'ta inmen gerekiyo,bilet konusunda ise ben daha cozemedim o isi,galiba single ticket alicaksin,ama emin degilim.

erich07

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen erich07 » Sal Eyl 21, 2010 11:23 pm

Hauptbahnhof\'ta inmen gerekiyo,bilet konusunda ise ben daha cozemedim o isi,galiba single ticket alicaksin,ama emin degilim.[/quote]Hmm ostbahnhof da insem mesela yanlis mi inerim..Bide bu site baya iyi acaba her sehrin boyle sitesi var mi ?nasil bulabilirim ?

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Eyl 23, 2010 1:10 am

Hauptbahnhof yani Ana Tren Gari\'na gitmek isteyip OstBahnhof\'da inersen sanirim yanlis inmis oluyorsun ? Ya da ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

erich07

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen erich07 » Prş Eyl 23, 2010 10:19 am

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
Hauptbahnhof yani Ana Tren Gari\'na gitmek isteyip OstBahnhof\'da inersen sanirim yanlis inmis oluyorsun ? Ya da ?
[/quote]sen de olmasan D: bravo

anail

Munih airport=Bahnhof

Mesaj gönderen anail » Pzr Kas 21, 2010 12:10 pm

ogrenci biletinden yararlanamazsin. ogrenci biletlerinden yararlanman icin oturdugun semttin muhtarina kayit olman daha sonra houptphanof\'dan ogrenci karti cikarman gerek. ilk iniste yapman gereken 9 euro civari tek yonluk (gidis) bilet almak. bilete mutlaka tarih damgalatman lazim yoksa gecersiz olur ve kontrole yakalanirsan 40 euro odersin.
gocebe