Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ev oda arıyorum berlin

Berlin eyaletinde yasam, egitim, universiteler
Adalet bahar

Ev oda arıyorum berlin

Mesaj gönderen Adalet bahar » Pzr Eki 24, 2021 9:17 am

Berlinde üniversite master öğrencisi bayan için bayan arkadaş yani oda aranıyor yaş 24
Turkiyeden yazıyorum
Yardımcı olabilecekler yazsin lütfen

Vahide

Re: Ev oda arıyorum berlin

Mesaj gönderen Vahide » Çrş Ara 01, 2021 3:46 pm

Bulabildinizmi? Eğer bulamadıysanız ben Berlin'de yaşıyorum 62 yaşında bayanım çocuklarım evlenip çıktılar eşim vefat etti 3 odalı evde yalnız yaşıyorum odamın birini kiraya verebilirim

zelallok

Mesaj gönderen zelallok » Çrş Ara 01, 2021 11:10 pm

Vahide yazdı: Çrş Ara 01, 2021 3:46 pm Bulabildinizmi? Eğer bulamadıysanız ben Berlin'de yaşıyorum 62 yaşında bayanım çocuklarım evlenip çıktılar eşim vefat etti 3 odalı evde yalnız yaşıyorum odamın birini kiraya verebilirim
Merhaba Vahide Hanım , arkadaşla anlaşamazsanız teklifiniz ile ilgileniyorum. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ? bende şuan Paderborn da yaşıyorum.

kinderarztin

Mesaj gönderen kinderarztin » Çrş Kas 30, 2022 6:18 pm

zelallok yazdı: Çrş Ara 01, 2021 11:10 pm Merhaba Vahide Hanım , arkadaşla anlaşamazsanız teklifiniz ile ilgileniyorum. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim ? bende şuan Paderborn da yaşıyorum.
İnşallah dolandırılmamışsınızdır