Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Healthpass hk.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Hildegard

Healthpass hk.

Mesaj gönderen Hildegard » Çrş Eki 20, 2021 10:00 am

Telefonuma Healtpass inmiyor malesef. Başka bir kişinin telefonundan kare kodumu okutarak 2 sayfa çıktı alsam bu yeterli olur mu ?

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Healthpass hk.

Mesaj gönderen tunuzn » Çrş Eki 20, 2021 4:57 pm

Hildegard yazdı: Çrş Eki 20, 2021 10:00 am Telefonuma Healtpass inmiyor malesef. Başka bir kişinin telefonundan kare kodumu okutarak 2 sayfa çıktı alsam bu yeterli olur mu ?
olur

besimtoker
İletişim:

Mesaj gönderen besimtoker » Pzt Eki 25, 2021 5:32 pm

Hildegard yazdı: Çrş Eki 20, 2021 10:00 am Telefonuma Healtpass inmiyor malesef. Başka bir kişinin telefonundan kare kodumu okutarak 2 sayfa çıktı alsam bu yeterli olur mu ?
Bu arada geçici çözüm harici kalıcı çözüm arıyorsanız.
Google Play ya da Appstore konumunu Almanya seçmen gerekir.
(Abonelikler uygulamalar vs. Almanya fiyatından € ile güncellenir. Türkiye'deki bazı uygulamaları kullanamazsın yapmazsan da tersi)
Örneğin konumun Türkiye ise Vodafone Türkiye uygulamasını indirebilirsin ama Almanya'da Vodafone hat dahi alsan Vodafone Almanya uygulamasını indiremezsin.
O nedenle ben bir tane eski telefonu da konumu Türkiye olacak şekilde bekletiyorum.

tuldi

Mesaj gönderen tuldi » Pzt Eki 25, 2021 6:16 pm

Ben Corona Warn App indirdim, çünkü Healthpass barkodu okumuyordu. Gayet güzel çalışıyor Corona Warn App.