Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Harran üniversitesi YÖS en düşük ve en yüksek puanı

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Nnnur

Harran üniversitesi YÖS en düşük ve en yüksek puanı

Mesaj gönderen Nnnur » Sal Eki 19, 2021 11:07 am

Merhaba, denklik için belgelerimi yolladım Uni-Assiste . Ünversite kabul belgesi (yös ile), yös sınav sonucum vs. Fakat bana böyle bir mesaj geldi. Ben YÖS sınavımın en düşük ve en yüksek alınabilecek puanını bunlara nasıl kanıtlayacağım. Harran Üniversitenin sitesinde böyle bir bilgiye ulaşamadım hatta aradım onları.. kendileri bile bilemdiler.
Bilgisi olan var mı? Çok önemli

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Harran üniversitesi YÖS en düşük ve en yüksek puanı

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Eki 20, 2021 9:20 am

Harran üniversitesinden YÖK genelgesi ile ilgili bir belge almaniz gerekiyor.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Purple-taken

Mesaj gönderen Purple-taken » Sal Oca 09, 2024 10:46 pm

Merhaba bu konu hakkında bir şey yapabildiniz mi? Ben tr yös sınavına girdim ve atatürk üniversitesinden kabul aldım lakin sadece kabul belgemi ve sınav notumu kabul etmiyorlar. Benden atatürk üniversitesinin sisteminde benim notumun minimum ve maksimum değerinin olduğu bir belge istiyorlar. üniversite böyle bir belgeyi vermiyor ne yapmam lazım? Lütfen acil yardımm

emirra

Mesaj gönderen emirra » Cum Oca 12, 2024 4:59 pm

Purple-taken yazdı: Sal Oca 09, 2024 10:46 pm Merhaba bu konu hakkında bir şey yapabildiniz mi? Ben tr yös sınavına girdim ve atatürk üniversitesinden kabul aldım lakin sadece kabul belgemi ve sınav notumu kabul etmiyorlar. Benden atatürk üniversitesinin sisteminde benim notumun minimum ve maksimum değerinin olduğu bir belge istiyorlar. üniversite böyle bir belgeyi vermiyor ne yapmam lazım? Lütfen acil yardımm
Merhabalar, aynı konuyla alakalı ben de şuan çıkmaz durumdayım. Herhangi bir çözüm bulabildiniz mi? Dokuz Eylül Üniversitesi'de böyle bir belge vermiyor, yalnızca bölümün o seneki en düşük puanını verdiler. Bu da benim NC puanımı normalde 1.8 olması gerekirken 3.02 ye düşürdü. Çözüm bulduysanız paylaşır mısınız?

Purple-taken

Mesaj gönderen Purple-taken » Pzt Şub 12, 2024 12:17 am

emirra yazdı: Cum Oca 12, 2024 4:59 pm Merhabalar, aynı konuyla alakalı ben de şuan çıkmaz durumdayım. Herhangi bir çözüm bulabildiniz mi? Dokuz Eylül Üniversitesi'de böyle bir belge vermiyor, yalnızca bölümün o seneki en düşük puanını verdiler. Bu da benim NC puanımı normalde 1.8 olması gerekirken 3.02 ye düşürdü. Çözüm bulduysanız paylaşır mısınız?
yok maalesef bulamadım siz buldunuz mu? tercih dönemini de kaçırmış oldum zaten

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Şub 12, 2024 1:47 pm

Aynı durumu seneler öncesinde bende yaşamıştım. Rektör’e yazılı dilekçe vs. Atıp çözmüştük. Maalesef şimdi bulamıyorum