Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

iData 2.mail sorunu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
hero_x

iData 2.mail sorunu

Mesaj gönderen hero_x » Cum Eki 15, 2021 6:09 pm

Merhaba!

ben yaklaşık 14 gündür randevumun atanmasını bekliyorum ve hala sonuc yok. Bunun üzerine idata bana verdiğin pnr numarasını randevu düzenleme başlığı altında denediğimde 21/10 tarih ve saat 10:30 için atama yapıldığını gördüm fakat bana 2.mail henüz ulaşmadı(tüm mailerimi kontrol ettim spam ve çöp dahil) Bu tarz bir sıkıntı yaşayan oldu mu ? Haftasonu olması nedeniyle kendilerine de ulaşamadım.

Sağlıklı günler

Badem

Re: iData 2.mail sorunu

Mesaj gönderen Badem » Cum Eki 15, 2021 7:43 pm

Merhabalar,
Siz şanslıymışsınız 14 günde gelmiş. Ben bir buçuk aydır 39f için atama bekliyorum derslerim başladı hala randevum gelmedi. Siz idata'dan randevu talebinde bulunduktan sonra tam kaç günde randevunuz geldi? Hangi şehrin başkonsolosluğuna başvurmuştunuz? Bir de hangi tür vize için başvurdunuz(36f, 40f vs.)?

hero_x

Re: iData 2.mail sorunu

Mesaj gönderen hero_x » Cum Eki 15, 2021 7:50 pm

Badem yazdı: Cum Eki 15, 2021 7:43 pm Merhabalar,
Siz şanslıymışsınız 14 günde gelmiş. Ben bir buçuk aydır 39f için atama bekliyorum derslerim başladı hala randevum gelmedi. Siz idata'dan randevu talebinde bulunduktan sonra tam kaç günde randevunuz geldi? Hangi şehrin başkonsolosluğuna başvurmuştunuz? Bir de hangi tür vize için başvurdunuz(36f, 40f vs.)?
normalde ankara atamaları 10 gün içerisnde gerçekleşiyor. benim bir iptal ve bir ertelemem var daha önceden atamaları 7 gün içerinde oldu ama bunda atama için mail gelmedi acaba sistem hatasımı var diye düşünüyorum. 41F