Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

36F vize başvurusu ve bloke hesap

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
dogaemiroglu

36F vize başvurusu ve bloke hesap

Mesaj gönderen dogaemiroglu » Sal Eyl 28, 2021 5:57 pm

Herkese merhaba bugün 36F tipi vize almak için başvuru yaptım günümün atanmasını bekliyorum. Bilgisi olanlara sorum olacak
1) 6 aylık bir dil kursuna kayıt oldum, üniversite ön kabulüm yok idatadan başvuru seçerken de olmadığını belirttim yine 36F'ye çıkarttı. İlk sorum, kursum 6 aylık, vize başvuru formuna 8 ay kalmak istediğimi belirten süre zarfı yazdım (her halükarda 6 aylık vereceklerini biliyorum). Bloke hesabı 6 aylık mı yoksa ne olursa olsun 1 yıllık mı yatırmam gerekiyor? Umarım doğru anlatabilmişimdir, iyi forumlar!!!

rammsteinLBR

Re: 36F vize başvurusu ve bloke hesap

Mesaj gönderen rammsteinLBR » Sal Eyl 28, 2021 7:23 pm

dogaemiroglu yazdı: Sal Eyl 28, 2021 5:57 pm Herkese merhaba bugün 36F tipi vize almak için başvuru yaptım günümün atanmasını bekliyorum. Bilgisi olanlara sorum olacak
1) 6 aylık bir dil kursuna kayıt oldum, üniversite ön kabulüm yok idatadan başvuru seçerken de olmadığını belirttim yine 36F'ye çıkarttı. İlk sorum, kursum 6 aylık, vize başvuru formuna 8 ay kalmak istediğimi belirten süre zarfı yazdım (her halükarda 6 aylık vereceklerini biliyorum). Bloke hesabı 6 aylık mı yoksa ne olursa olsun 1 yıllık mı yatırmam gerekiyor? Umarım doğru anlatabilmişimdir, iyi forumlar!!!
Dil kursundan sonra üniversiteye başlayacaksın yani 1 seneden uzun sürecek. Bundan dolayı 1 senelik yapmak zorundasın